Hümeyra'nın Acı Günü!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
20200811_202558.jpg

Oynadığı yapımlar ve seslendirdiği şarkılarla bir döneme damgasını vuran Hümeyra'nın acı günü!

Son olarak bu yıl 'Kadın' dizisi ve 'Biz Böyleyiz' filminde yer alan usta sanatçı, iki gündür haber alamadığı 47 yaşındaki oğlu Sadık Bigat'ın evine girip kapıyı açtırmasının ardından evladının cansız bedeniyle karşılaştı. Bigat'ın kalp krizi geçirdiği ve eşinin de yurt dışında olduğu öğrenildi.

Biz de Fav10.net ailesi olarak Sadık Bigat'a Allah'tan rahmet, Hümeyra'ya ise sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Allah rahmet eylesin ve hiç kimsenin başına evlat acısı vermesin. :(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Az önce Twitter’da karşıma çıktı, çok üzüldüm gerçekten. Başı sağolsun, Allah sabır versin. :(

Bu arada Sadık Bigat ismi tanıdık geliyordu bir yerden, şimdi bakınca hatırladım ki Meriç Acemi ile 1 Erkek 1 Kadın ve İntikam’ın birkaç bölümünü yazmış...

• İlginç
Reactions: Aserat

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Çok üzücü Allah kimseye evlat acısı vermesin Allah rahmet eylesin başı sağ olsun. :(

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Allah rahmet eylesin.
Az önce Twitter’da karşıma çıktı, çok üzüldüm gerçekten. Başı sağolsun, Allah sabır versin. :(

Bu arada Sadık Bigat ismi tanıdık geliyordu bir yerden, şimdi bakınca hatırladım ki Meriç Acemi ile 1 Erkek 1 Kadın ve İntikam’ın birkaç bölümünü yazmış...
Allah rahmet eylesin çok üzüldüm ya
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah Allah sabırlar versin
Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın, çok zor... Başı sağolsun. :(
Çok çok çok üzücü... Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
Çok üzücü Allah kimseye evlat acısı vermesin Allah rahmet eylesin başı sağ olsun. :(