Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Exxen.jpg

'Hükümsüz' dizisinin kadrosuna Burçin Terzioğlu'nun ardından üç isim daha dahil oldu.

Yapımcılığını Mustafa Uslu'nun üstleneceği, senaryosunu Oğulcan Kırca'nın kaleme alacağı, yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak'ın oturacağı dizinin kadrosuna Alican Yücesoy, Hande Doğandemir ve İsmail Hacıoğlu da dahil oldu.

Burçin Terzioğlu'nun avukat Esma Öztürk karakterine hayat vereceği, kadına şiddeti anlatacak olan dizi "Önlenebilir her ölüm cinayettir" sloganı ile yayına çıkacak. Ayrıca, diziye ünlü isimlerde konuk olacak.

'Hükümsüz' yakında Exxen'de!

Kaynak: Dizi Doktoru / Birsen Altuntaş

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Dizi baya iddalıya benziyor. Kadrosu da güzel. Özgü Namal'ın ayrılmasına üzüldüm ancak Acun, Özgü Namal'ı bırakmaz gibi geliyor bana. Özgü Namal'ın şartlarına uygun yeni bir dizi çekerler Exxen için büyük ihtimalle

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi baya iddalıya benziyor. Kadrosu da güzel. Özgü Namal'ın ayrılmasına üzüldüm ancak Acun, Özgü Namal'ı bırakmaz gibi geliyor bana. Özgü Namal'ın şartlarına uygun yeni bir dizi çekerler Exxen için büyük ihtimalle
Aynı fikirdeyim. Zaten kendisi 2 saatlik dizilerde oynamak istemiyor. Acun da Özgü Namal'ı kaçırmamak için 50 dakikalık bir sezon başka bir dizi çeker.

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Konusu (+ kadro) gerçekten çok iyi ve Burçin de böyle bir karaktere inanılmaz yakışır şimdiden yükseldim bile. :bhr: EXXEN'in çoğu projesi vasat görünüyor ama bu ve Şeref Bey aşırı ilgi çekici. :Z

Bu arada Hande Doğandemir'in yine kadına şiddet içerikli bir işte olması. :A Kırmızı Oda onu kesmedi demek ki bu dizi de sosyal sorumluluk bakımından ona çok benziyor zaten.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Yapımcısı, senaristi, yönetmeni ve oyuncuları ile hayvan gibi iyi bir dizi oldu.