CW Gossip Girl - Dizi Yorumları

Yazdım üstte, hatırladım dediğini

O kısım biraz saçma oldu ama Blair'dan intikam s*ksi değil miydi o?
Hatırladığım kadarıyla amcası ondan oteli aldı sonra da geri almak istiyorsan bana Blairi ver yani oteli mi daha çok seviyorsun blairi mi o da oteli seçti

Reactions: mrt-06
Doğru, sonradan amcasını da iyi karaktere döndürdüler zaten.
Aynen zaten ilk yorumlarda sana en çok senariste sövdüm demiştim galiba,çok fazla fan service vardı hikayenin ana teması blair-chuck oldu ve diğer herkes yan rol gibi ortalıkta dolaşıyordu.

Aynen zaten ilk yorumlarda sana en çok senariste sövdüm demiştim galiba,çok fazla fan service vardı hikayenin ana teması blair-chuck oldu ve diğer herkes yan rol gibi ortalıkta dolaşıyordu.
Özellikle Nate çok geri plana düştü, hikaye anlamında da tekrara düştü gerçi. Serena'cıydım ben, senaristlerin etkisiyle Blaircı oldum. Son sezon Serena'nın daha iyi olduğunu anladım.

Reactions: BARON疼痛
Özellikle Nate çok geri plana düştü, hikaye anlamında da tekrara düştü gerçi. Serena'cıydım ben, senaristlerin etkisiyle Blaircı oldum. Son sezon Serena'nın daha iyi olduğunu anladım.
İlk bölümden son bölüme kadar Dan'cıydım, onun GG olmasını beğenmedim ama yinede ilk 5 sezonda çok iyi ilerledi olmak istediği kişi oldu ama 6 sezonda senaristler onun karakterini son bölüme kadar fazla bozdu bana göre.