RüzgarGülü

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
4,996
Puanı
561

Russell Crowe'a En İyi Erkek Oyuncu Oscar Ödülü'nü kazandıran ve 5 dalda Oscar kazanan Gladyatör filmi 24 yıl sonra ikinci filmiyle 22 Kasım'da vizyona girecek.

Filmin bütçesine 300 milyon dolar harcanan filmin yönetmen koltuğunda Ridley Scott, filmin kadrosunda ise Denzel Washington, Pedro Pascal, Paul Mescal, Joseph Quinn gibi isimler var.

Filmin yönetmeni Ridley Scott ikinci film için ''İlk film kadar iyi. Daha iyi demedim. Aynı derecede iyi.'' sözlerini kullandı.

Gladyatör 2 filminin fragmanı;

ilk filmden gormek istedigim iki kilit nokta yer alirsa, sans verecegim ;

1 - filmin mukemmel sinematografyasi...
2- filmin mukemmel compose muzikleri...

gerisi hikaye ve oyunculuklara kalmis.

saygilar.

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
ilk filmden gormek istedigim iki kilit nokta yer alirsa, sans verecegim ;

1 - filmin mukemmel sinematografyasi...
2- filmin mukemmel compose muzikleri...

gerisi hikaye ve oyunculuklara kalmis.

saygilar.
Fragmana bakılırsa her ikisi de iyi duruyor zaten yönetmen de aynı.

Oyunculuklara gelince Russel Crowe ilk filmde öldüğü için bu filmde olamayacak. Ama Denzel Washington var. Film çıksın mutlaka izleyeceğim:D

• Beğendim
Reactions: Dante
Fragmana bakılırsa her ikisi de iyi duruyor zaten yönetmen de aynı.

Oyunculuklara gelince Russel Crowe ilk filmde öldüğü için bu filmde olamayacak. Ama Denzel Washington var. Film çıksın mutlaka izleyeceğim:D
geri donus icin tesekkurler.

russel anca flashback olarak yer alsa- ilk filmin fanlarinin gonlu olmus olur.bence.

filmin yonetmeni cok begendigim usta isim. kendisinin sci fi ,tarih fantasik turler disinda ,aksiyon filmleri de guzeldir.

denzel'in son donem islerinden equalizer serisi muthis.
gladyator tarzi birr filmde yer alacak olmasi bana buyuk surpriz oldu.adeta ters kose.

iyi seyirler.

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
geri donus icin tesekkurler.

russel anca flashback olarak yer alsa- ilk filmin fanlarinin gonlu olmus olur.bence.

filmin yonetmeni cok begendigim usta isim. kendisinin sci fi ,tarih fantasik turler disinda ,aksiyon filmleri de guzeldir.

denzel'in son donem islerinden equalizer serisi muthis.
gladyator tarzi birr filmde yer alacak olmasi bana buyuk surpriz oldu.adeta ters kose.

iyi seyirler.
Russel filmde oynamayagi için kıskançlık duyuyorum tarzı yorum yapmış haberlerde okumuştum. Malesef oynamayacak belki eski sahneleri koyarlarsa koyarlar. :)

• İlginç
Russel filmde oynamayagi için kıskançlık duyuyorum tarzı yorum yapmış haberlerde okumuştum. Malesef oynamayacak belki eski sahneleri koyarlarsa koyarlar. :)
bence iyi anlamda soylemistir . :)

kult bir is di ilk film. ki, oyunculugu ile bu filmde adeta ikoniklesti .
o role ondan baskasini dusunemiyordum -o ses tonu ve duygusal sahnelerdeki(hayalinde koyune,esine vs kavustugu sahne mesela) oyunculugu fazla dokunakliydi.

belki mel gibson olabilirdi bu role.
zaten breaveheart filmi o donemler vardi, mel'e bu rol gitmisti yanilmiyorsam.

@bazinga dan teyit etmek gerekir :)

bence iyi anlamda soylemistir . :)

kult bir is di ilk film. ki, oyunculugu ile bu filmde adeta ikoniklesti .
o role ondan baskasini dusunemiyordum -o ses tonu ve duygusal sahnelerdeki(hayalinde koyune,esine vs kavustugu sahne mesela) oyunculugu fazla dokunakliydi.

belki mel gibson olabilirdi bu role.
zaten breaveheart filmi o donemler vardi, mel'e bu rol gitmisti yanilmiyorsam.

@bazinga dan teyit etmek gerekir :)
İyi anlamda söylemis zaten oynamak istiyorum anlamında :D

Filmi unuttum en yakın zamanda (belki bu gece) tekrar izlemeyi düşünüyorum efsane filmi. Yakın zamanda zaten ikincisi çıkacak.

• Okudum