Gizem Karaca 'Alp Arslan' Dizisinde! | TRT 1

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1628592183792.jpeg

TRT 1'in yeni sezonda ekrana getireceği Alp Arslan dizisine sürpriz isim!

Yapımcılığını Akli Film'in üstlendiği, başrollerinde Barış Arduç, Fahriye Evcen ve Mehmet Özgür'ün yer aldığı, yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun'un oturacağı dizinin kadrosuna, son olarak Baraj dizisinde rol alan Gizem Karaca dahil oldu.

Kadrosunda Barış Bağcı, Erdinç Gülener, Zeynep Özder, Esila Umut ve Korel Cezayirli gibi isimlerin yer aldığı Alp Arslan, yakında TRT 1'de!

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Çılgın Gizem gerçekten harika bir menajer seçti kendine.Bildiğim kadarıyla yeni menajeriyle 3-4 senedir beraber önce foxun bi sürü filminde oynayarak cebini doldurdu sonra Barajda oynayarak tutturmayan oyuncu profilini sildi şimdi de garanti iş seçmiş.Yatsın kalksın yeni menajerine dua etsin :A

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çılgın Gizem gerçekten harika bir menajer seçti kendine.Bildiğim kadarıyla yeni menajeriyle 3-4 senedir beraber önce foxun bi sürü filminde oynayarak cebini doldurdu sonra Barajda oynayarak tutturmayan oyuncu profilini sildi şimdi de garanti iş seçmiş.Yatsın kalksın yeni menajerine dua etsin :A
Baraj'dan önce de Şampiyon dizisinde oynamıştı TRT'de yine o da iyi kötü bir sezon gitti. :A

Dün görüşülüyor haberleri çıktı, bugün yapımcıyla takipleşmiş. :A

• Beğendim
Reactions: cookies

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,075
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İnsanlık Suçu, Benim Hala Umudum Var, İçimdeki Fırtına, Baraj'da izlemiştim. İyi oyuncudur. Dönem dizisine girmesi şaşırttı, keşke yeni sezonun normal dizilerinden birine oynasaydı.
Dün görüşülüyor haberleri çıktı, bugün yapımcıyla takipleşmiş. :A
Yapımcı ile hafta sonundan beri takipleşiyorlar, Twitter'da herkes paylaşmıştı kadroya girdi diye ama dün görüşülüyor denildi.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,018
Puanı
1,060
Kendisini ne zaman görsem aklıma Gül ve Cemal geliyor. :A Keşke izleyebileceğim bir diziye girse.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İnsanlık Suçu, Benim Hala Umudum Var, İçimdeki Fırtına, Baraj'da izlemiştim. İyi oyuncudur. Dönem dizisine girmesi şaşırttı, keşke yeni sezonun normal dizilerinden birine oynasaydı.

Yapımcı ile hafta sonundan beri takipleşiyorlar, Twitter'da herkes paylaşmıştı kadroya girdi diye ama dün görüşülüyor denildi.
Bilmiyorum benim haber aldığım kişi yeni takipleştiler ve kesin kadroda dedi. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Birsen Altuntaş'ın haberine göre Gizem Karaca dizide 'Evdokya' karakterini canlandıracak.

Gizem Karaca'yı görünce kafamda final yapacak olan bir dizi canlanıyor. :D

Kendisini ne zaman görsem aklıma Gül ve Cemal geliyor. :A Keşke izleyebileceğim bir diziye girse.
Sende yanlış haber olmaz tatlım. :bhr: Kadroda diyorsan kadrodadır nokta. :A
TRT dizisi olmasa erken final transferi derdim :A
Görüşüldüğü haberi gelmişti katılmış demek çok güzel:D

• Beğendim
Reactions: Angelica