Gerçeğin Peşinde Koşmak бΙ. вölüм | yeɴι вölüм

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Gerçeğin Peşinde Koşmak
Gerçek, onu öğrenen için onu söyleyenden daha faydalıdır..

YAPIMCI: FURKAN DOĞA
YÖNETMEN: MESUDE ERARSLAN

61.Bölüm

SAHNE 1: GÖKCE / EV
Gökce evinde kanlar icinde yatmaktadir, Gökceyi kursunla yaralayan kisi hemen kacmistir. Silah sesi duyan komsular hemen Gökcenin evine gelmislerdir. Gökceyi yerde kanlar icinde gören komsular ambülansi ve polisi aramaktadirlar.

KOMSULAR: Gökce? Ne oldu sana? Gökce?
APARTMAN KORUMANI: Hemen ambülansi cagiriyorum.
KOMSULAR: Polisi de ara.

10 dakika sonra..

Ambülans ve polis gelmistir.. Gökce yataga kaldirir ve ambülansin icinde hastaneye götürülür..

SAHNE 2: NAZAN / EV
Nazan aksam yemegini hazirlar..

NAZAN: Cansu, Tülay abla buyrun gelin. Aksam yemegi hazir.
CANSU: Geliyoruz anne.

Cansu, Kumrunun odasina gider ve aksam yemeginin hazir oldugunu söyler..

CANSU: Kumru, ablacigim hadi gel. Aksam yemegi hazir.
KUMRU: Ben yemeyecegim abla.
CANSU: Ne demek yemeyecegim? Ögleden beri birsey yemedin.
KUMRU: Ben böyle iyiyim abla. Ac degilim ben.
CANSU: Beni sinirlendirme Kumru. Geleceksin hadi.
KUMRU: Üff!
CANSU: Üffleme. Hadi..

Cansu ve Kumru masaya otururlar.. Nazan Kumruya hala öfkelidir..

NAZAN: Tülay abla, uzatin tabaginizi.

Tülay tabagini uzatir..

TÜLAY: Buyur.
NAZAN: Cansu, kizim sen de uzat.

Cansu hem kendi tabagini hem Kumrunun tabagini uzatir.. Nazan Cansuya bakar..

CANSU: Sag ol anne.

TÜLAY: Ee, yarin icin planlariniz neler kizlar? Ben yarin güzelce bir kuaföre gitmek istiyorum. Uzun zamandir gitmemistim cünkü.
CANSU: Ben arkadaslarimla sinema filmine gidecegim. Fetih 1453 filmine gidecegiz. Bir türlü zaman ayiramadik ve nihayet yarin gidiyoruz.
TÜLAY: Güzel güzel.. Nazan, Kumru.. Siz?
NAZAN: Benim yarin alisveris yapmam lazim. Pazara da gidecegim.
KUMRU: Ben yarin okula gidecegim.
NAZAN: Umarim okula gidersin Kumru. Seni okula ben birakacagim ve ben alacagim.
KUMRU: Bu ne demek oluyor anne? 20 yasindaki kizi okula götürüp alacakmisin her gün? Bu ne sacmaliktir böyle?
NAZAN: Bana karsi gelme! Ben ne diyorsam o alacak! Sana birdaha güvenmem zor Kumru!
KUMRU: Seni gercekten taniyamiyorum anne!
NAZAN: Beni taninmaz hale sen getirdin Kumru! Sen getirdin!

Kapi calar.. Kapiyi calan kisi Boradir. Cansu kapiyi acar.

CANSU: Abi? Ne isin var senin bu saatte burada?
BORA: Sizi özledim, gelemezmiyim.
CANSU: Sen bakma bana. Seni birden görünce, hele hele bu saatte. Hosgeldin..
BORA: Hosbulduk.
CANSU: Derya yok mu?
BORA: Hayir. Ben isten yeni ciktim, o evde.
CANSU: Haber verseydin bari, kiz bosuna beklemesin seni.
BORA: Verdim verdim.

Bora ve Cansu iceriye girerler..

NAZAN: Bora! Oglum!
BORA: Annem!
NAZAN: Ne kadar özlemisim seni.. Senin kokunu..
BORA: Bende seni cok özledim annem..

SAHNE 3: DERYA / EV
Derya evde yemek yemekedir. Kapiyi calar ve Derya kapiya dogru gider.

Kapiyi calan kisi polislerdir.

DERYA: Buyurun? Kime bakmistiniz?
POLIS: Bora Elciya burada mi?
DERYA: Hayir, burada degil.
POLIS: Siz Bora Elciyanin nesi oluyorsunuz?
DERYA: Ben esiyim. Neden ariyorsunuz Borayi?
POLIS: Bora Elciya, Gökce Aksoyu silah saldirisiyla darp etmesiyle suclanmaktadir.
DERYA: Ne?

Hasta; kendini tedavi eden hekime düşman olursa, çocuk; kendini terbiye edene kin güderse, bez yıkayan; güneşe kızar, balık; suya öfkelenir, düşman olursa; bu düşmanlığın zararı kime dokunur?

61.Bölümün Sonu ..

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Ooofff, bu final ağır oldu ya, Bora'nın alınacağını düşünmemiştim. Kumru ile annesi arasında ise ipler iyice inceliyor, ileride Kumru evi terk ederse şaşırmam.

Gelecek bölüm manşetleri:
- Polisler Bora'yı yakalayacak mı ?
- Derya bu işe ne tepki verecek ?
- Kumru evi terk edecek mi ?

Hepsi ve daha fazlası önümüzdeki hafta Gerçeğin Peşinde Koşmak'ta. :)

Yine döktürmüşsün Fks14, takip etmeye devam edeceğiz seni. :)

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Ooofff, bu final ağır oldu ya, Bora'nın alınacağını düşünmemiştim. Kumru ile annesi arasında ise ipler iyice inceliyor, ileride Kumru evi terk ederse şaşırmam.

Gelecek bölüm manşetleri:
- Polisler Bora'yı yakalayacak mı ?
- Derya bu işe ne tepki verecek ?
- Kumru evi terk edecek mi ?

Hepsi ve daha fazlası önümüzdeki hafta Gerçeğin Peşinde Koşmak'ta. :)

Yine döktürmüşsün Fks14, takip etmeye devam edeceğiz seni. :)

Tesekkür ederim endgame.

Senin gibi ve kiymetli onur gibi dizimi sürekli takip etmeniz beni mutlu ediyor ve daha da motive ediyor. Bir senarist olarak bu motivasyonumu senaryoya da aktardigimi düsünüyorum.

Gelecek bölümler daha da heyecanli olacak. Sürprizlere acik olun..

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Bizi şaşırtmaya devam et Fks14, gelecek haftayı sabırsızlıkla bekliyoruz. :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
çok güzel olmuş.. yine döktürmüşsün furkiii.... :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Tesekkür ederim sana da Esra abla. Hem yorumun icin hem dizimi takip ettigin icin.

geçmiş bölümleride okucağım böyle okuyunca geçmişte neler olduğunu merak ediyor insan... yeni projeler var mı yolda peki... benim var üzerinde çalışıyorum en kısa zamanda foruma koyarım inş.. senide beklerim.. bu arada çok güzel bi konusu var ve repliklere dikkat ettimde çok güzel yazıyorsun..

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
geçmiş bölümleride okucağım böyle okuyunca geçmişte neler olduğunu merak ediyor insan... yeni projeler var mı yolda peki... benim var üzerinde çalışıyorum en kısa zamanda foruma koyarım inş.. senide beklerim.. bu arada çok güzel bi konusu var ve repliklere dikkat ettimde çok güzel yazıyorsun..

Tesekkür ederim. Evet var yeni projelerim. Fakat bu projeler daha senaryo asamasinda. Ne tür bir dizi olacaklarini söylemeyeyim simdi, sürpriz olarak kalsin. Yakinda duyururum. Senin de dizini bekliyoruz. Basarili olacaksin.

Dizimin konusunu ve replikleri begendigin icin ayriyetten tesekkürler.

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Tesekkür ederim. Evet var yeni projelerim. Fakat bu projeler daha senaryo asamasinda. Ne tür bir dizi olacaklarini söylemeyeyim simdi, sürpriz olarak kalsin. Yakinda duyururum. Senin de dizini bekliyoruz. Basarili olacaksin.

Dizimin konusunu ve replikleri begendigin icin ayriyetten tesekkürler.

yani ben pek kitap okumayı sevmem ama böyle heyecanlı şeyler filan okuyunca ve başta sen yazınca insan okuyuveriyor ve merak ediyor.. inş. yeni projelerindede başarılı olursun.. ablan arkanda kardeşiimmm.. :D benimkinin daha foruma eklenmesine en az 2 hafta var.. buda daha çok olduğunu gösteriyor.. ben zaten yapmdan önce duyururum forumda... belki ileride abla kardeş bişeyler yazarız ne dersin?

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
yani ben pek kitap okumayı sevmem ama böyle heyecanlı şeyler filan okuyunca ve başta sen yazınca insan okuyuveriyor ve merak ediyor.. inş. yeni projelerindede başarılı olursun.. ablan arkanda kardeşiimmm.. :D benimkinin daha foruma eklenmesine en az 2 hafta var.. buda daha çok olduğunu gösteriyor.. ben zaten yapmdan önce duyururum forumda... belki ileride abla kardeş bişeyler yazarız ne dersin?

Belki, kim bilir.. Zaman gösterecek..

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Yok, öyle bir sey ima etmeye calismadim. Isterim, neden istemeyim.. Fakat cok cabuk olmuyor bu isler.
:D kardeşim zaten bu iş gerçekten çok zor... sürekli senaryoyu düşündüğün için ders çalışmak filan çok zor oluyo... ben bi keresinde baya yazıyodum fakat çok zorlandım.. sonra yırttım... kötü olduğu için değil çok duygusal olduğu için... peki bişey sorucam benm forum için yazacağım senaryoda cinsel sahnelerde var onları nasıl belirticem yani aşk ve şehvet var.. ceza alır mıyım buradan ozan admin okuyosa :D cevablayabilirmi?

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
:D kardeşim zaten bu iş gerçekten çok zor... sürekli senaryoyu düşündüğün için ders çalışmak filan çok zor oluyo... ben bi keresinde baya yazıyodum fakat çok zorlandım.. sonra yırttım... kötü olduğu için değil çok duygusal olduğu için... peki bişey sorucam benm forum için yazacağım senaryoda cinsel sahnelerde var onları nasıl belirticem yani aşk ve şehvet var.. ceza alır mıyım buradan ozan admin okuyosa :D cevablayabilirmi?

Ben dizimde o sahnelere yer acmiyorum cünkü dogru bulmuyorum fakat sen yapmak istiyorsan o sahneleri sen bilirsin ama önce admine sorsan iyi olacaktir bence..

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
şu altta uçurum resmi var peki o resmi nasıl koyuyorsun furkan bende koymak istiyorum.. :D

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
furkan benim hiç bir dizim tutmuyor :D senin dizilerin tutuluyor bunun sırrı nedir acaba ? :D tamam buda güzel bir dizi güzel bir bölüm olmuş yanlış anlama :D

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
furkan benim hiç bir dizim tutmuyor :D senin dizilerin tutuluyor bunun sırrı nedir acaba ? :D tamam buda güzel bir dizi güzel bir bölüm olmuş yanlış anlama :D

Su an cok diziyi birden yaziyorsun. Üyeler belki neyi okuyacagini bilmiyorlar ve belki sadece 1 dizini okuyorlar ve yorumluyorlar. Bunun icin kaynaklanabilir..