TV George Costanza

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kanımca komedi tarihinin gelmiş geçmiş en anasının gözü karakteridir. İşine geldiği zaman en kötü durumdan bile memnun kalabilir. Örnek vermek gerekirse
7.sezonun sonunda evlenmek istemediği nişanlısının kendi almış olduğu ucuz davetiyeler yüzünden ölmesine gram üzülmemiştir :A
Ayrıca Seinfeld dizisinde en etkisiz elemanlardan biri gibi başlayıp bölümler geçtikçe en favori karakterlerden biri olmaktadır.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Televizyon tarihinin en sıra dışı karakterlerinden bir tanesidir, aklı sürekli hinliğe çalışır. İsmail Abi'nin ünlü yaban çakalı tabiri tam onun için üretilmiş gibidir. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Televizyon tarihinin en sıra dışı karakterlerinden bir tanesidir, aklı sürekli hinliğe çalışır. İsmail Abi'nin ünlü yaban çakalı tabiri tam onun için üretilmiş gibidir. :A
Erdal Bakkal mı Burhan Altıntop mu daha hain diye düşünürken onları bile gözümde melek gibi yaptı adam :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and bazinga

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Seinfeld'te en çok özlediğim karakter oldu kendisi. Çok farklı enerjisi vardı keşke diziden sonra Costanza'nın hayatını anlatmaya devam eden bir dizi çekilseydi :A Tek başına sırtlayacak bir karakterdi senin gibisi gelmez be reis....

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Komedi dizilerinde anasının gözü karakterlerin çoğunun ata babasıdır ve fena özlenir...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ekşi'de ufak bir linç yemiş ama biz senden razıyız abim :A
Pırıl pırıl insan arayan varsa Friends, HIMYM izlesin bu adamlar düz bencil adamlar :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Konuda meğerse spoi varmış, zamanında açtımmı hatırlamıyorum, gerçi baktıysamda nerdeyse 1 sene sonra o bölüme geldiğim için hatırlamazdım ama bu spoi olayını sağolsun @Tolstoyevski tam da ben o sezonu izlerken vermişti :A
O olayı biliyordum bundan dolayı ama nasıl olacağını bilmiyordum.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Konuda meğerse spoi varmış, zamanında açtımmı hatırlamıyorum, gerçi baktıysamda nerdeyse 1 sene sonra o bölüme geldiğim için hatırlamazdım ama bu spoi olayını sağolsun @Tolstoyevski tam da ben o sezonu izlerken vermişti :A
O olayı biliyordum bundan dolayı ama nasıl olacağını bilmiyordum.
Spo yok spoiler kutusu içine alınmış sonuçta...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Evet 'açtım mı' diye belirtmişim zaten yani bir kutu olduğunu belirtmişim. Mesajımda sana değil, Tols'a laf atma var.
lie GIF

• Olmamış
Reactions: Dosi

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Genelde gece izlemeyi tercih ettiğim için ama son zamanlarda da başka bir diziyi gece izlediğim için ara verdim. O çok sevdiğin beşinci sezonu bitirdim tabii. :A
Seinfeld varken hangi diziye başladın ayıp :A
İyi yarılamışsın ama.

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Seinfeld varken hangi diziye başladın ayıp :A
İyi yarılamışsın ama.
Çok fazla şey izleyebiliyorum, arada kaynıyor. Aslında 12'ye gelmeden izlediğim dizi ya da filmi bitirince Seinfeld izleyebiliyorum, öyle iyi. 12'yi geçtikten sonra zor izliyorum Seinfeld. Çok ilginç ama nedense enerjim olmuyor Seinfeld için. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Çok fazla şey izleyebiliyorum, arada kaynıyor. Aslında 12'ye gelmeden izlediğim dizi ya da filmi bitirince Seinfeld izleyebiliyorum, öyle iyi. 12'yi geçtikten sonra zor izliyorum Seinfeld. Çok ilginç ama nedense enerjim olmuyor Seinfeld için. :A
Tam tersi enerjin düşükken izleyeceksin ki enerjin yerine gelsin :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf