Gençlerbirliği - Galatasaray | STSL 19/20 Sezonu - 7. Hafta Maçı

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ya bu Seri neden bir maç oynatılıp, bir maç kesiliyor. Üstelik kesilmeden önce oynadığı maçlarda da gayet iyiydi. Anlam veremiyorum gerçekten, hele hele yerine yıllardır doğru düzgün futbol oynamayan Selçuk İnan’ın oynaması gerçekten çok kötü bir tercih. Umarım puan kaybı yaşamadan bir şekilde atlatırız şu maçı...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kupon tek bu maça kaldı sayılır ve gelirse yarın ya da ertesi gün Joker filmini izlemeye gideceğim. Yaklaşık 5 TL’ye gelen bir sinema bileti, sisteme sistemin içinden de olsa bir başkaldırış... Nasip olur mu acaba? :v0:

rg2385759tom.jpeg

• Harika
Reactions: DarkLegenD

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ya bu Seri neden bir maç oynatılıp, bir maç kesiliyor. Üstelik kesilmeden önce oynadığı maçlarda da gayet iyiydi. Anlam veremiyorum gerçekten, hele hele yerine yıllardır doğru düzgün futbol oynamayan Selçuk İnan’ın oynaması gerçekten çok kötü bir tercih. Umarım puan kaybı yaşamadan bir şekilde atlatırız şu maçı...
Gıda zehirlenmesi yaşamış..

• İlginç
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Oynadığımız futbol yine tat vermiyor, top tamamen bizde ama neredeyse hiçbir atağın sonunu getiremiyoruz. Bunda beklerin ve Babel’in etkisi büyük. İkinci yarıda tempo yapmamız lazım biraz, umarım çok geç olmadan gerekli oyuncu değişiklikleri yapılır.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Dakika 70, daha Galatasaray’ın bir tane organize atağı/düzgün şutu yok. Diyeceklerim bu kadar.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Söylenecek çok söz yok, bu puan kaybı sadece ama sadece Fatih Terim’e yazar. Ancak Terim’in kredisi tartışmaya açık değildir ve ilerleyen maçlarda bu haftalarda kaybettiği puanları fazlasıyla iade edecektir, buna inanıyorum. Aksi halde 2017-18 Beşiktaş’ı hayırlı olsun.

Yok penaltıydı yok değildi hiç tartışmaya bile gerek yok. Leş gibi futbol oynanmışsın, adamlar kazma olmasa 4’e 5’e gidecek maçtı bırak beraberliği. Olan benim kupona oldu maçını satayım...

• Üzücü
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Söylenecek çok söz yok, bu puan kaybı sadece ama sadece Fatih Terim’e yazar. Ancak Terim’in kredisi tartışmaya açık değildir ve ilerleyen maçlarda bu haftalarda kaybettiği puanları fazlasıyla iade edecektir, buna inanıyorum. Aksi halde 2017-18 Beşiktaş’ı hayırlı olsun.

Yok penaltıydı yok değildi hiç tartışmaya bile gerek yok. Leş gibi futbol oynanmışsın, adamlar kazma olmasa 4’e 5’e gidecek maçtı bırak beraberliği. Olan benim kupona oldu maçını satayım...
Gol mol atamıyoruz kaç haftadır.. Şaka gibi :T:

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Gol mol atamıyoruz kaç haftadır.. Şaka gibi :T:

Selçuk’un 11’de yazılı olduğunu gördüğüm an zaten bütün tadım kaçmıştı ve beklenen oldu. Az önce hoca da pişmanlığını dile getirmiş keşke acemi ama genç olanları oynatsaydım diye ama iş işten geçti tabi. Selçuk olacağına Atalay olsun, Babel olacağına Yunus olsun. Bu yaşlı heyetiyle 10.haftada havlu atarız lige. Taylan gibi bir adam daha 1 maç bile oynamadı şaka gibi, 1 dakika bile forma giymedi.

• Üzücü
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Selçuk’un 11’de yazılı olduğunu gördüğüm an zaten bütün tadım kaçmıştı ve beklenen oldu. Az önce hoca da pişmanlığını dile getirmiş keşke acemi ama genç olanları oynatsaydım diye ama iş işten geçti tabi. Selçuk olacağına Atalay olsun, Babel olacağına Yunus olsun. Bu yaşlı heyetiyle 10.haftada havlu atarız lige. Taylan gibi bir adam daha 1 maç bile oynamadı şaka gibi, 1 dakika bile forma giymedi.
Hoca konuşacağına somut kararlar almalı artık. Bu takım bunca transfere rağmen niye oynamıyor, hala aynı oyuncular üzerinde ısrar ediyor anlamıyorum. Severiz sayarız ama peygamber değil bu adam. İşler iyi gitmiyorsa suçlanacak kişi belli..

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski