Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
l8cj0gx.jpg

Show TV'nin merakla beklenen BKM imzalı yaz dizisi 'Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin ilk tanıtımı yayınlandı.

Yönetmenliğini Altan Dönmez'in üstlendiği, proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait olan dizi, hayata bir sıfır geride başlayan bir grup gencin Sadi Payaslı (Ertan Saban) ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını izleyici ile buluşturacak.

Çekimleri devam eden dizinin kadrosunda; Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur ve Murat Göçmez gibi isimler yer alıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi, yakında Show TV'de başlıyor.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,483
Puanı
1,060
Fena değil ama gel beni izle de demiyor. İkinci tanıtımı görmek lazım.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Tanıtımı çok beğendim ilgi çekici olmuş bakalım diğer tanıtımlar nasıl olacak

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi, kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’ne atanan ve burada yolu ıslahevinden gelen beş gençle kesişen Sadi Payaslı’nın öyküsünü anlatacak. Sadi Payaslı, sarsılmaz adalet duygusu ile hayata bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gerecek…
İlgi çekici değil.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Dizi, kirli geçmişini ardında bırakarak coğrafya öğretmeni olarak Karabayır Lisesi’ne atanan ve burada yolu ıslahevinden gelen beş gençle kesişen Sadi Payaslı’nın öyküsünü anlatacak. Sadi Payaslı, sarsılmaz adalet duygusu ile hayata bir sıfır geride başlamış bu gençlere kol kanat gerecek…
Ben şok Edebiyat öğretmeni değil :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060

Komedi drammı türü ne anlamadım ben Emre

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
7 mesaja 1000 görüntülemeyi geçmiş. :Z

Bekliyoruz, umarım Gani Müjde güzel bir dönüş yapacak. Geldiğimde, tutmuş olursa sonbaharda izlerim.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Furkan Murat Uğur'un Sokağın Çocukları dizisindeki performansı çok iyiydi. Bu dizide geri planda kalmazsa Cihangir Ceyhan gibi patlama yapabilir :D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Özge Özberk ve Nilsu Berfin Aktaş'tan dolayı beklediğim bir dizi, her türlü şans vereceğim ama bu fragman olmamış sanki. Tozluyaka ve Duy Beni gibi derdini anlatan bir tanıtım verebilirlerdi.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlgi çekici değil.
7 mesaja 1000 görüntülemeyi geçmiş. :Z

Bekliyoruz, umarım Gani Müjde güzel bir dönüş yapacak. Geldiğimde, tutmuş olursa sonbaharda izlerim.
Furkan Murat Uğur'un Sokağın Çocukları dizisindeki performansı çok iyiydi. Bu dizide geri planda kalmazsa Cihangir Ceyhan gibi patlama yapabilir :D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Klip sonrası diziye dair beklentim artmadı değil, çok iyi hazırlanmış ve şarkı ile de güzel durmuş ama yayın için geç kaldılar, umarım kanalı mutlu edecek oranları almayı başarır.