TVen Gelinim Forumda 3.Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
moXLJ1.png

Mrt Ürek:
Ayyyy ayyyy ayyyyy efendim gelinler şahane kaynanaların hepsi bomba... Gelinim Forumda yeni gelin ve kaynanamızın katıldığı bölümümüzle devam ediyor anam. :Z

(Gelinler müzik eşliğinde stüdyoya gelir)

HeavyTotalAmericanquarterhorse-size_restricted.gif

---- İzleme odası ----
Yiğitt: Hadi anam zirve için geliyoruzz eller havaya ohhh :Z
gunun-gif-i_1144960.gif

Aserat: Yanan ışığın sönsün... baharın kışa dönsün! bize beddua edenler bedduanız başa dönsün...
tumblr_oxhae6fHxZ1vmz51bo9_400.gif

sokak sanati:
Bu kadın bana mı bir şey dedi?
---------------
xBUGRAx:
Bugün masama izninizle uğur getirmesi için bir şey getirdim mrt bey.
mrt-06: Ayyyy ne getirdin gıııı. :eek:
xBUGRAx:
horse_1f40e.png
(masasının üzerine koyar)
dreamy: Kız at senden daha güzel durdu orada ahahaha. :A
xBUGRAx: At gibi gelinim mesajı veriyorum anam ağlama senin aksesuarını da yarın getiricem. :A
dreamy: Misilleme gelecek. :X
---------------
mrt-06:
Neyse sorumuz gelsin bakalım kaynanalarımız gelinlerimizin cevaplarını puanlayacak bugünkü sorumuz şuydu: "1.SORU: Eşinizle kavga ediyorsunuz. Kavga epey hararetli geçerken kocanız size tokat atıyor. Tepkiniz ve ona söyleyeceğiniz söz ne olurdu?" gelinlerimizin ise cevapları:
CEVAP1: Her şeyi kabullenirim ama aldatma ve dayağı asla hemen evi terk etmesini ve gözüme bir daha görünmemesini söylerdim mahkeme salonu hariç.
CEVAP2: Hemen o şoku üstümden atıp evde ne var yok ona doğru fırlatırdım. Duvardan televizyonu bile sökebilirim sanırım o anki sinirle. Cevabım ise bu yanağa hasret kalacaksın olurdu.
CEVAP3: Kendi ailemin yanına gidiyorum, sana dayanamayacağım. Belki o zaman biraz aklın başına gelir de anlarsın benim bulunmaz bir nimet olduğumu.
CEVAP4: Ben de ona bir tokat atardım. Sonra Yaprak Dökümü’ndeki Leyla ve Necla gibi ağlayıp birbirimize sarılırdık :A
--------------- (Puanlamak için kaynanalar sırayla stüdyoya gelir) --------------
Aserat:
Cevap 1, 2 ve 3 çok ciddi, o yüzden üçüne de puanım 1. :A Geçen hafta da söylemiştim, benim gelin illa kendi çapında şaka yapmaya çalışıp beni elaleme malamat eder. Hayır bir de komik olsa gam yemeyeceğim ama değilsin be annem. Cevap 4 için de puanım 5. :A
sokak sanati: Cevap 4 Kesin buğra. 1 puan :A Cevap 2'de Çiğdem değil gibi. 1 puan.
Cevap 3 Çiğdem öyle bulunmaz bir nimet olarak görmez kendini ego yok kızda. 1 puan. Cevap 1 5 puan bence :A
vadikızı: Gelinim şimdi ilk soruda aldatılmayı hiç bir kadın kabul etmez ona göre cevap verir diye düşündüm :D Puanlamalarım şöyle:
Cevap 1 - 5 PUAN
Cevap 2 - 3 PUAN
Cevap 3 - 2 PUAN
Cevap 4 - 1 PUAN
Yiğitt: Benim gelinim Cevap 3'ü söylemiştir, Özgür'üme güveniyorum. :A
Cevap 3 - 5 PUAN
Cevap 2 - 4 PUAN
Cevap 1 - 2 PUAN
Cevap 4 - 1 PUAN
mrt-06: Anam sürpriz puanlamalar oldu şimdi cevaplara ve puanlamalara bir bakalım o zaman. :Z
LDv3Wa.png

sokak sanati:
Sonunda gelinimi buldum aferin kız mantıklı cevap verdin 2 bölüm sonra. :A
Çiğdem-: Annecim sonunda ayol sonunda. :Z
Yiğitt: Cevapları mesajla size attı bence....

r109oV.png

xBUGRAx: Anne?! :eek:
Aserat: Vayyy aptal gelin verdiğin cevap bu mu!
xBUGRAx: Neyini beğenmedin ucube kadın!
dreamy: Ahahah atın yeleleri bir yerine mi kaçtı. :A

7DBvrP.png

dreamy: Yaaa inanmıyorum ne yaptın sen....
vadikızı: Teyzem çok özür dilerim ya :(:(
xBUGRAx: Bana gülmenin sonu. :)

PD7MZ6.png

Yiğitt: Ne yaptın kızım sen!
ozgur2113: Bari Kanal D hatrına 5 verseydin oradan akıl etseydin ya! :bağır:
Yiğitt: Aman ne biliyim kafam durdu işte ayol.....

-------
mrt-06: Anam çok farklı bir hafta oldu. Kaynanalar resmen dağıldı bir tek bu bölüm Çiğdem/sokak sanati 10 puanı geçebildi. Bakalım yarın neler olacak görüşmek üzere anam....

TOPLAM PUANLAR
Çiğdem- 13 PUAN
dreamy 9 PUAN
xBUGRAx 8 PUAN
ozgur2113 8 PUAN

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ahahahahah harik olmuş :F

Ayy bu @Yiğitt de nasıl bilememiş o cevabın bana ait olduğunu :F Kanal D’den yola çıkabilirdin :A