TVen Gelinim Forumda 1.Bölüm (Yeni Yarışma)

Teşekkürler.
@Çiğdem-

Yalnız sanal olduğu için gelin ve kaynana daha önceden konuşup anlaşma ihtimalini göz önünde bulundurmadın mı hiç? (Rachel) @sokak sanati kesin o yola başvurmuştur.
Aaa @mrt-06 şuan kafadan bizi 1.ci ilan etmeli bence bu yarışmanın amacı sanırım uyum yanı konuşmadan anlaşmak diyelim mimiklerle ve bunu tek başaran @sokak sanati ile biz olmuşuz gözlerimizle anlaşmışız resmen yarışma bence bitti

O zaman program hemen yayından kaldırılsın. Zaten senle Rachel'in reyting getirdiği de yok doğal olarak. Sizin reytingsizliğiniz yüzünden
@mrt-06 harika atacak birilerini arıyor.

İlk bölümden göz dağı vermişim gelinlere.
@xBUGRAx @serhatt @Çiğdem-

@Aserat o 3 noktayı iyi ki koymuşum. Yoksa 1'i yapıştaracaktın galiba.
Puan için teşekkür.

@sokak sanati ben en saf ve dürüst halimle puanladım, %100 gerçek hayat.

Allah herkese @vadikızı gibi bir kaynana bağışlasın.

@mrt-06 Eline sağlık

Göz dağı nasıl verilir gösteririm ben sana

O zaman program hemen yayından kaldırılsın. Zaten senle Rachel'in reyting getirdiği de yok doğal olarak. Sizin reytingsizliğiniz yüzünden
@mrt-06 harika atacak birilerini arıyor.
Aaa @xBUGRAx 3 nokta derken anlamamıştım şimdi fark ettim @mrt-06 3 nokta eklemiş ben öyle yapmamıştım

Şaka bir yana @sokak sanati beni forumda en iyi tanıyan 7 kişiden biri o 7 kişiyi neden fav 10 da yazmıştım beni benden daha iyi tanırlar trol cevap vermedim sürece ben ne yazarsam bilir zor olsun diye smile kullanmadım yinede bilmiş düşüncelerimi biliyor

Soruyu alır almaz gidip ona cevabını söyledin. Yeme beni, şike var.

Aaa evet bir molada şarttı iyi fındık topladık ama
Onun haricide Çay olsun Saman falan kaldırıyoruz yanı köyün ev haımlığı dışarıda
Dışarıda iş bitmiyor

tam köy ayol,kaç kurtar kendini
Parlakta yoktur şimdi orada