Gedson Fernandes Galatasaray'da!

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Neticede Benfica altyapısında forma giymiş bir oyuncu.Çürük çıkma ihtimali oldukça düşük. :A
Ve en önemlisi geçen sene Premier Lig'de üstelik Tottenham'da az da olsa forma giyebilmiş bir wonderkid. :A Şimdi hatırladım, 2019'da GS 1-2 Benfica maçında bizi baya yıpratmıştı bu herif. Aynı dönemin öncesinde FB'ye de gol atmış ve daha bize gelmeden gerçek Galatasaray'lı olmuş herif. :A @Sherlock @Maskeli Fedai

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ve en önemlisi geçen sene Premier Lig'de üstelik Tottenham'da az da olsa forma giyebilmiş bir wonderkid. :A Şimdi hatırladım, 2019'da GS 1-2 Benfica maçında bizi baya yıpratmıştı bu herif. Aynı dönemin öncesinde FB'ye de gol atmış ve daha bize gelmeden gerçek Galatasaray'lı olmuş herif. :A @Sherlock @Maskeli Fedai

61 dakika az da olsa dediğin yalnız hocam :A 1 maçta 60 dakika oynasaymış bari 7 maçta 60 dakika bir de :D

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
@Tolstoyevski anlaşma 1.5 yıllıkmış, ben sezon sonuna kadar sanıyordum. Yarın da İstanbul'daymış. Konuya bu muazzam bilgi kırıntılarını eklersin. :Z

12.Haindam... :A
Hainlock... :A Ünlü bir söz vardır, hatırlatmak isterim. "Yârin yanağından gayrı herşeyimi paylaşırım." Burada sözü geçen yâri söylememe gerek yok.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
61 dakika az da olsa dediğin yalnız hocam :A 1 maçta 60 dakika oynasaymış bari 7 maçta 60 dakika bir de :D

Toplam 60 dakika değil. 19 Şubat 2020'deki Tottenham - Leipzig Şampiyonlar Ligi maçına ilk 11'de çıkmış ve 64 dakika sahada kalmış. Premier Lig adına o dönem 20-21 yaşlarında olduğu için normal bir durum. Fakat zaten bu adam Premier Lig'de değil Benfica'da parladı. Sonuçta serbest kalma bedeli 87 Milyon Pound, Tottenham'dan istenen bonservis ise 56 milyon küsür. Eyvallah Tottenham'da yıldızı parlayamadı fakat parlamış olsa zaten Türkiye'de işi ne :A Ama İngiltere'de iş yapmayıp da Süper Lige kat kat gömlek üstün gelen çok futbolcu gördük. Premier Ligi bırak, Fransa liginde, Monoca'da bile iş yapamayan Onyekuru mesela Süper Lig'in bugu gibi altını üstüne getirebiliyor zaman zaman. İşte bu yüzden Süper Lig adına potansiyeli çok büyük ve en önemlisi yaşı sadece 22.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

İşte Fatih hocam kendisiyle ilk görüşmeyi burada gerçekleştirmiş, beynine Galatasaray tohumlarını birer birer serpiştirmiş ve göndermiş. :A Kral hareket. :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

Bu maçta bize karşı gerçekten iyiydi. Yalnız Volkan da epey hatalı bu golde. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu maçta bize karşı gerçekten iyiydi. Yalnız Volkan da epey hatalı bu golde. :A
Karantina olayını çözemedim, eğer Portekiz üzerinden geliyorsa Fener maçında her türlü oynar gibi. Ama İngiltere'den geliyorsa Fener maçına yetişmesi zor...

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Karantina olayını çözemedim, eğer Portekiz üzerinden geliyorsa Fener maçında her türlü oynar gibi. Ama İngiltere'den geliyorsa Fener maçına yetişmesi zor...
İngiltere'den geliyorsa 1 hafta karantina dediğin gibi bizim maçta olmaz. Portekiz'den geliyorsa süre alır derbide.

Biz Osayi'yi İngiltere'den değil İrlanda'dan mı ne getirdik yanlış bilmiyorsam. :A Yalan yok çok gündeme gelmedi de hafif katakulli yaptık o mevzuda. :D

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 98556

Fatih hocamızla dalga geçmek sizin gibi naif ve saygılı bir teknik direktöre yakışıyor mu sayın hocaların hocası...

Sayın admini alıp Fenerbahçe'nizin konusuna götürür müsünüz lütfen, ağıza alınmayacak laflar söylüyor hocamız ve transferimizle alakalı... :A @xdragxx @emreemreu @12.Adam @HeisenBerg @Dosi @The_Erinch @Veteran @pompy
Patron @bazinga Gel senle bir Türk Kahvesi içelim biz ☕

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and bazinga

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Adam korona olmuş diyorlar. Doğruysa Galatasaraydaki şansızlık nasıl bir şey? Mustafa da galiba Mısır bırakmıyordu en son

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Galatasaray’ın transferi için görüşmelere başladığını KAP’a bildirdiği Gedson Fernandes’in Covid-19 testinin pozitif olduğu ortaya çıktı.

Galatasaraylı yöneticiler, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı arayarak ambulans uçak ricasında bulundu. Testi pozitif çıktığı için karantinada olan Portekizli futbolcu sabah saatlerinde İstanbul’da olacak.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Galatasaray’ın transferi için görüşmelere başladığını KAP’a bildirdiği Gedson Fernandes’in Covid-19 testinin pozitif olduğu ortaya çıktı.

Galatasaraylı yöneticiler, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı arayarak ambulans uçak ricasında bulundu. Testi pozitif çıktığı için karantinada olan Portekizli futbolcu sabah saatlerinde İstanbul’da olacak.
Çok şansız bir durum yeni oyuncu alıyorsun virüse yakalanıyor