'Gecenin Kraliçesi' Dizisinin Senaristleri Ayrıldı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
'Gecenin Kraliçesi' Dizisinin Senaristleri Ayrıldı!

7600bfe6-cc52-4d56-963a-8d1d41201e64-150x150.jpg

Uzun bir hazırlık dönemi geçiren, başrollerini Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın paylaşacağı Gecenin Kraliçesi dizisinde senarist krizi yaşanıyor.

Yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan kardeşlerin üstlendiği, oyuncu kadrosunda Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat, Funda Eryiğit, Deniz Celiloğlu, Seda Akman, Selim Bayraktar ve Burak Deniz gibi isimler yer aldığı yapımdan, senaristler Ozan Aksungur ve Cüneyt Aysan ayrıldı.

Hatırlanacağı üzere dizide, daha önce de Deniz Akçay ve 'Ezel', '20 Dakika' ve 'Uçurum'u yazan Kerem Deren ile senaryo krizi sonrası ayrılık yaşanmıştı.

Halen ilk bölümü çekmeye çalışan ekibin bu krizi nasıl aşacağı ve senaryo ekibine kimlerin geleceği oldukça merak konusu..

Kaynak: Ranini tv
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Zaten aksiyon dizileri yazan iki senaristin kadınlar için yapılan bir dramayı yazması ilginç bir durumdu, isabet olmuş.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Sadece 3 bölüm yazılmış bu durumda Ocak'ta dizi başlamaz bence. Yine ertelenirse Meryem beni bırakın diyordu bu vesileyle Almanya'ya geri dönebilir.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Bu dizi için ya sağlam bir PR çalışması yapılıyor, ya da ortada ciddi bir uyumsuzluk var. Kaç senaristin gidip geldiğini ben bile sayamadım.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
Bu dizi için ya sağlam bir PR çalışması yapılıyor, ya da ortada ciddi bir uyumsuzluk var. Kaç senaristin gidip geldiğini ben bile sayamadım.
o ka haber açtıktan sonra pr demen :A

Ah bu Meryem ne çekti. :F Bu dizinin başlaması Mart'ı bulur. :A

Elemlenemiyorum bile artık. O derece sıktı.:X

Bu dizinin adı "Trajedinin Kraliçesi" olsa daha iyimiş. :F

Zaten aksiyon dizileri yazan iki senaristin kadınlar için yapılan bir dramayı yazması ilginç bir durumdu, isabet olmuş.

Sadece 3 bölüm yazılmış bu durumda Ocak'ta dizi başlamaz bence. Yine ertelenirse Meryem beni bırakın diyordu bu vesileyle Almanya'ya geri dönebilir.

meryemim setten :bhr: @Çiğdem- @destere @Jonsnow
CUqaWY3WcAAtwat.png

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
İlk 3 bölümü çekiyorlardır? :) Kerem Deren'den yapımcı özür dileyip yeniden anlaşmaya varsınlar. Daha iyisini mi bulacak? :)
kerem deren kim yav ezel dışında düzgün işi mi var:D bir uçurum var o da abd de bile olsa tutmazdı :D
açıkçası habere inanmadım ben ranininin sitresindeki haberde ilk bölümü çekiyorlar diyor ilk bölüm çekiliyorsa bunlar nedne fransadan döndü meryemin ailesini hiç göstermeden konuya girmezlerbence:D

Elinde kini gebelik testi sandım.:F
elem kederin gözlere etkisi:A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
kerem deren kim yav ezel dışında düzgün işi mi var:D bir uçurum var o da abd de bile olsa tutmazdı :D
açıkçası habere inanmadım ben ranininin sitresindeki haberde ilk bölümü çekiyorlar diyor ilk bölüm çekiliyorsa bunlar nedne fransadan döndü meryemin ailesini hiç göstermeden konuya girmezlerbence:D

elem kederin gözlere etkisi:A
Gerçek olmasa çoktan yalanlanırdı. Sanki diziden ilk defa senaristler ayrılıyor? :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Bugün dizinin fragmanında yazdım berbat bir fragman çekilmiş sadece manzara koymuşlar. Bu da senaryonun zayıfligini gösteriyor. Senaristler ne anlatacaklarımı bilmedikleri için fragman yazamamislar ve doğal olarak kovulmuslar