"Gani Müjde"den İki Yeni Dizi Geliyor !

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Zehirli Sarmaşık gibi olmasın da. :A .

Kadir Doğulu'mun Dizi'si en iyisi. :) .
Zehirli Sarmaşık gibi olmasın mı.Fox'da gelmiş geçmiş en iyi diziydi ama gün kurbanı oldu Tns'de öyle bir dizi yapılsa Fox başarısının sonu gelmez diyorum.Dizi gerçek manada müthişti bence.Özellikle İpek Karahan çok iyiydi o dizide.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
yuh ama yani artık bu adamın kaç dizisi oldu acaba %90ı da düşük reytinglerden dolayı final yaptı ne bu ya nasıl da hiç durmuyo

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
ganinin işleminin tns de tutma olasılığı çok düşük Enfal 4. civarı reytingler de dolanır.. tabi gani klasik kafasıyla gitmeye devam ederse

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Ankara'nın Dikmeni ismi bile ne kadar berbat diziler geleceğini gösteriyor. :):) Gani bi git ya. :))

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
ne zaman.. tns nin 3 dönemi var. ben Son dönemdeki günlük dizilerin rekor kırdığı tnsden bahsediyorum
Geçen Sezon ve Yazın...

Zehirli Sarmaşık gibi olmasın mı.Fox'da gelmiş geçmiş en iyi diziydi ama gün kurbanı oldu Tns'de öyle bir dizi yapılsa Fox başarısının sonu gelmez diyorum.Dizi gerçek manada müthişti bence.Özellikle İpek Karahan çok iyiydi o dizide.
zehirli sarmaşık çok basarılıydı, fox arkasında durmadı.
Bilemiycem mesela Canan'ımı da FOX harcadı aynı durum zaar.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Geçen Sezon ve Yazın...
biliyorum ne zamanla kastım o degil. Son dönem tns de günlük dizileri izleyen ev kadınları ve işten gelince kumandayı eşinden ve çocuklarından alan erkek egemen tns derneklerine göre ganinin is yapması olası değil

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Nasıl harcamak o başka hangi kanal 2 sezon yayınlar o reytinglere rağmen. :D

Ama dizinin düştüğünü gördüğü takdirde herhangi bir saat veya gün değişikliği yapmadı.. Diziyi başka günde deneseydi reytinglerde olumlu etki yapabilirdi..