Gangnam Style Şarkısı Film Oluyor!

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Güney Koreli rap şarkıcısı PSY'nin kendine özgü dansı ve eğlenceli ritmiyle tüm dünyayı saran Gangnam Style şarkısı şimdi de film olma yolunda.

Youtube'da 480 milyondan fazla izlenen şarkı ve Psy'nin at dansı olarak tanımladığı dans milyonları eğlendirdi.

Şarkının dünya çapındaki başarısı Güney Koreli film yapımcılarının da iştahını kabarttı.Şarkının Güney Kore eğlence sektörünün sadece başlangıcı olduğunu söyleyen prodüktör Jonathan H. Kim, 'Kore müziği ve Kore filmlerine bakacak olursanız, üretim standartları açısından Hollywood'a eş düzeyler' dedi.

Kim ayrıca Gangnam Style şarkısının başarısında ülkenin eğlence sektörünün büyük katkısı olduğunu belirtti.

Şarkının ününden yararlanmak isteyen film yapımcılarının Gangnam Style projesi dünyada yeni bir çığır açacak gibi görünüyor.

789096_detay.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kore müziği ve Kore filmlerine bakacak olursanız, üretim standartları açısından Hollywood eş düzeyler

Aslında doğru söylemiş ama dilleri çok kötü..Bkz:animeler binlerce uzakdoğu oyunlari filan...Kulağa kötü gelen diller arasındaymiş sanırım (belki japonca ve çindir pek hatırlamıyorum ama çekıkler oldugunu biliyorum)