Klasik Game of Thrones 3. Sezon Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gizemli bir tarafı var gibi geliyor %100 emin değilim iyi olduğuna. :D Babaannesi de süper bu arada. Onun sahneleri de güzel oluyor. :D

yazın kitapalrını okucam spoiler bombardımanı yapıcam :F arkadaşalr ortak aldık önce o okucak :F

Yorumları bu konudan yapabilirsiniz.

Benim Yorumum:
Güzeldi bu bölümde, birçok olay gelişti yine. Jon Snow işi pişirdi kızda güzeldi :D Son sahne çok fena bitti, cüce Sansayla evlenecek mecburen, cücenin ablasıda diğer kızın abisiyle evlenecek, böylece iki tarafıda ele geçircekler :D Tywin Lannister çok uyanık adammış valla :D

OB-XG315_got4_E_20130426180003.jpg

Geleceğe yönelik adımlar atıldı yine bu bölümde.

Snow işi biliyor. Ygrte'ye sahip oldu. Ağız olayına fena güldüm :D Khalesi ordunun güvenini kazandı, gözlerim ejderhaları aradı ama göremedim :( Rob Stark dediğini yaparsa işleri yoluna koyacak gibi görünüyor ve savaş büyüyor. Bu ışık tanrısı olayları ilginçleştiriyor .Baba Lannister işi biliyor ve çok iyi strateji yapıyor adam. Sonu yine her zamanki gibi muhteşem bitti :)

Güncellendi

Tyrion ile ablasının atişmalari resmen sit-com.İnternet için özel bi bölüm çekeler yotubue'u sallar hani
ikinokta.gif
Sansa'yada üzüldüm istemediği adamlarla zorla! iyiki çiçek açmiş(bu lafda ayrı bi komedi)
ffff.gif
ffff.gif

Bölümün yıldızı (bana göre)tabiki Arya'ydı.Robb'tan kral mral olmaz.
Piç diye atarladıklari J.Snow olsaydı onun rolünde.Yada o öne geçer inş.Haa bu arada Potrick'in bilinmeyen sırrına Jon Snow'dan misilleme taktik geldi idare edin artık
ffff.gif
ffff.gif

Kısaca hala savaş hazırlıklarinin temeli atiliyor.
.

Son düzenleme:
Ejderhaları göremedim, oysa ki diziye ayrı bir hava katıyordu. Kuzeyde surlara çıktılar zorda olsa ama hakettiler. John snow işi biliyor :D Işık tanrısı kralın gerçek oğluyla ne yapacak tam belli değil ama krallar doğurtturacaksın filan diyordu sanki çok kısa sahneydi. Sansaya yazık oldu ya :(
İyi şeyler olmuyor :(

Güzel bölümdü.

Jon Snow sonunda hikayeye dahil oluyor gibi. :)

Sansa'nın durumu üzücü.

Khaleesi'yi göremedik bu bölümde. :(

Bu bölüm sanki biraz sıkıcı gibiydi, Khaleesi'yi görmedik ondan heralde :D

Bu diziyi ben ilk bölümünde başlayıp izlemek istiyorum arkadaşlar. İzleyebileceğim Türkçe dublajlı bir site var mı?

Khaleesi zaten her bölümün son 5 dakikası falan çıkıyor. :D

Jon Snow'un sahneleri iyiydi bence o kurtardı bölümü. :):)

Evet Jon Snow'un sahneleride iyiydi, özellikle tırmanırken kızın dedikleri güldürdü :D

Son 5 dk. filan çıkıyordu hiç değilse, bu bölüm hiç çıkmadı göremedik güzel yüzünü :D

tüh khalesi yok bölümde beğenim yarıya düştü :(
jon snow ile şu kızın hikayesi sıktı
kızıl cadı ne dedi anlamadım :(
arya reyize güveniyorum hala intikamı o alacak ::D
tywin lanister ile tyrellı babaannenin konuşması iyiydi ::)

tüh khalesi yok bölümde beğenim yarıya düştü :(
jon snow ile şu kızın hikayesi sıktı
kızıl cadı ne dedi anlamadım :(
arya reyize güveniyorum hala intikamı o alacak ::D
tywin lanister ile tyrellı babaannenin konuşması iyiydi ::)

Arya & Jon Snow & Khaleesi koalisyonunu destekliyorum. :D