Game Of Thrones İzleyicilerini Yıkan Haber

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,027
Puanı
1,061
Dizide Robb Stark'ın eşi Talisa Maegry karakterini canlandıran Oona Chaplin dizi hakkında açıklamalarda bulundu.

Oyuncu dizide bir oyuncunun yapımcıya gidip artık sevişme sahnelerinde yer almak istemediğini,dizinin başından beri soyunduğunu artık oyunculuğu ile gündeme gelmek istediğini söylemiş.

Bu ismin Khalesi rolündeki Emilia Clarke olduğunu da ima etmiş.
Bakalım Khalesi artık o sahnelerde yer alacak mı?

emilia-clark1.jpg

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bence de yer almasın ama dizideki rolü biraz arttırılması lazım

Rolü zaten çok şu an belki de en çok merakla beklenen karakter, o yüzden sona bırakıyorlardı genelde son 2 haftaya kadar. :D

Tabii karakter başına 5-6 dakika düştüğünden az geliyor. Son bölümde iki ayrı sahnede yer aldı, diğer karakterlerle hikayesi birleşse her bölüm o kadar görebiliriz belki de. :):)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hiçte rahatsız olmadım aksine sevindim :X Aslında ilk sezonda 1-2 sahneden hariç en son yayınlandiği bölümle 3.kere böyle sahnlerde gördük kendisini.Son oynadiği roldeki halinde beni rahatsız etti.Belki onu daha çok sevdiğimdendir. Yeni katilan oğlan ile bayaa böyle sahneler çekilecekmiş gibi geldi bana ama neyse :confused:

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,027
Puanı
1,061
Hiçte rahatsız olmadım aksine sevindim :X Aslında ilk sezonda 1-2 sahneden hariç en son yayınlandiği bölümle 3.kere böyle sahnlerde gördük kendisini.Son oynadiği roldeki halinde beni rahatsız etti.Belki onu daha çok sevdiğimdendir. Yeni katilan oğlan ile bayaa böyle sahneler çekilecekmiş gibi geldi bana ama neyse :confused:

khalesi yataktaki savaştan çıkıp meydandaki savaşa dönemli :F

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
525
Puanı
234
sezon finali yapsında diziyi izlemeye başlayayım :F ama sizin dizi izlemekde bukadar zorlandığınızı görmek komik oldu :F