'Game of Silence' Ne Zaman Başlıyor?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
'Game of Silence' Ne Zaman Başlıyor?

game-of-silence-150x150.jpg

NBC kanalında ekrana gelecek olan yerli dizi Suskunlar'ın uyarlaması Game of Silence'nin ne zaman başlayacağı belli oldu!

4 çocukluk arkadaşın hapis senelerinin öcünü almak için yeniden birleşen yollarını anlatan dizinin oyuncu kadrosunda, Michael Raymond-James, Claire van der Boom, David Lyons, Larenz Tate, Bre Blair, Conor O'Farrell ve Deidrie Henry gibi isimler rol alıyor.

David Hudgins'in senaristliğini, Niels Arden Oplev'in yönetmenliğini üstendiği dizi, ilk bölümüyle 7 Nisan Perşembe akşamı başlayacak.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Orjinali ile günü bile aynı :A Mutlaka izleyeceğim..

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bu güzel hikayeyi az ve öz olarak izlemek güzel olacak. Ben de izlerim yazın dizi yokluğunda. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
J,lo'nun dizisi bitince başlayacak demek. Ben ortalama reyting bekliyorum. 6m kişi izler ortalama... bu da yayınlandiği aylara göre çok iyi rakam. İzlicem diziyi ama David Kynos'un olduğu projeler çok fos çıkıyor. Bunlar da hep nbc'de oldu ne hikmetse:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
J,lo'nun dizisi bitince başlayacak demek. Ben ortalama reyting bekliyorum. 6m kişi izler ortalama... bu da yayınlandiği aylara göre çok iyi rakam. İzlicem diziyi ama David Kynos'un olduğu projeler çok fos çıkıyor. Bunlar da hep nbc'de oldu ne hikmetse:F
senin aydirik yapımın son una noldu :A empire daki adam başroldü :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Kösem'i övemiyor boş ver hacı:F bi yerlerden reklam yapmalı:F

Görmedim:confused: görsem cevap veriyom en boş soruna bile:A
Neden ovemiyim reytinge bakip da Dizi cok kotu demedim hicbir zaman wn cok izlenen 6diziden 8+ reytin alan) sadece kiralik aski izliyom. Kosem de su an en iyi 5dizi icinde ilk3bile zorlar ama my ye gore kotu kalitesi bu da beklenen bisidi ama bu kadarini beklemitordum aslihan-erkan-tulin izen&hulya disibdakiler my nin gerisinde oynuyor neyse ki beren-kadir-berk cankat disindakiler uzun omurlu degil dizide umarim iyi isimler secilir