Galatasaray'dan Deplasmanda 3 Puanlık Başakşehir Resitali! | 0-2

Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    9
  • Anket kapatılmış .

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bulduğumuz atakları bir bir harcama huyumuzdan nefret ediyorum, ikinci yarı oyundan düşeceğiz ve golü yiyeceğiz muhtemelen. Sonra uğraş dur...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Bulduğumuz atakları bir bir harcama huyumuzdan nefret ediyorum, ikinci yarı oyundan düşeceğiz ve golü yiyeceğiz muhtemelen. Sonra uğraş dur...
IMG_0977.JPG

• Beğendim
Reactions: Doğan

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Re-re-re-ra-ra-ra....

Takımın eleştirilecek, eksik çok yanı var ama bu lig itibariyle de maşallahı var şu an, aman nazar değmesin.

Bugün sonuçta son şammpiyona karşı oynadık ve tam anlamıyla taktik savaşı oldu, kazanan koca kurt İmparator oldu. Attı, topu bıraktı, son değişikliklerle birlikte fişi kesti. Diagne biraz bitirici olsa 4-5 olacak, belki intikamı alacaktık, olmadı sağlık olsun.

Marcao, Belhanda ve Taylan maçın yıldızları oldu. Babel sonradan oyuna girdikten sonra iyi işler yaptı ve golde imzası oldu, Arda bitik olsa da birkaç hamlesi yüzde yüzlük golü hazırladı, futbol aklının katkısı ortada ama gerisi yetersiz GS için.

Falcao-Diagne ile, Marcao-Luyindama ile, bu Taylan bu Belhanda ile gümbür gümbür ilerleriz. Şu saatten sonra ne Marcao ne Belhanda satılmamalı artık, yerleri bu sezon doldurulamaz. Marcao-Luyindama tandemi kale gibi, çok güven veriyor. Arada Luyindama artistlikler yaptığı için canlı bomba etkisi oluyor ama Marcao hızı ve pas isabetiyle, Luyindama fiziğiyle birlikte çok iyi bir tandem...

Fatih halen çok heyecanlı ve belli ediyor, reflekslerinde problem var defansa çarpmasa çok ters köşe olurdu bugün. Ama potansiyeli güven veriyor...

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,432
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Re-re-re-ra-ra-ra....

Takımın eleştirilecek, eksik çok yanı var ama bu lig itibariyle de maşallahı var şu an, aman nazar değmesin.

Bugün sonuçta son şammpiyona karşı oynadık ve tam anlamıyla taktik savaşı oldu, kazanan koca kurt İmparator oldu. Attı, topu bıraktı, son değişikliklerle birlikte fişi kesti. Diagne biraz bitirici olsa 4-5 olacak, belki intikamı alacaktır, olmadı sağlık olsun.

Marcao, Belhanda ve Taylan maçın yıldızları oldu. Babel sonradan oyuna girdikten sonra iyi işler yaptı ve golde imzası oldu, Arda bitik olsa da birkaç hamlesi yüzde yüzlük golü hazırladı, futbol aklının katkısı ortada ama gerisi yetersiz GS için.

Falcao-Diagne ile, Marcao-Luyindama ile, bu Taylan bu Belhanda ile gümbür gümbür ilerleriz. Şu saatten sonra ne Marcao ne Belhanda satılmamalı artık, yerleri bu sezon doldurulamaz. Marcao-Luyindama tandemi kale gibi, çok güven veriyor. Arada Luyindama artistlikler yaptığı için canlı bomba etkisi oluyor ama Marcao hızı ve pas isabetiyle, Luyindama fiziğiyle birlikte çok iyi bir tandem...

Fatih halen çok heyecanlı ve belli ediyor, reflekslerinde problem var defansa çarpmasa çok ters köşe olurdu bugün. Ama potansiyeli güven veriyor...
geçen yıl fener yendi başakşehiri başına gelmedik kalmadı
fikstür geçen yılki fenerin fikstürüne benziyor
gazişehir
başakşehir
trabzondu
geçen yıl fenerbahçenin fikstürü
galatasarayın bu sezon fikstürü
gazişehir
başakşehir
fenerbahçe
@Tolstoyevski @Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
GS-FB yarışı görmek güzel olurdu ama FB 10. haftada topu atacağı için GS ağır favori. Ancak İBFK ve GS'nin avrupa performansları dengeleri değiştirebilir.

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Dün daha kolay pozisyonda bize penaltı çalınmadı. Burada çalındı. Karar yanlış demiyorum bugünkü doğruydu. Dünkü yanlıştı. Ama insan böyle çifte standartlar olunca ister istemez futboldan soğuyor.

• Üzücü
Reactions: Polat Şaşmaz

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Son şampiyon Başakşehir gibi bir takıma karşı oynanılan maçlar zor olur. İrfan C. Kahveci ve Mahmut Tekdemir (zaman zaman forvet arkası oynayan Demba Ba) gibi ligimizin iyi orta sahalarına karşı Taylan Antalyalı'nın gösterdiği performans gerçekten de başarılı. Bu maç onun için bir sınavdı ve iyi bir biçimde bu sınavı geçti. %85,4 pas isabeti var ve 7 isabetli uzun top göndermiş. Savunma arkasına hızlı bir biçimde sarkan futbolcuları pozisyona sokabilir, rakip savunmayı zor durumda bırakabilir (Henry Onyekuru bu partnerlik için uygun isimdi. Seri ile olan uyumu serinin bittiği maçta barizdi). Geçen sezon oynasa bile sonradan girdiği maçlarda oynayan bu futbolcunun bu gelişimi beni şaşırttı ve sevindirdi. Umarım istikrar yakalar ve Milli Takım'da da görürüz.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Dün daha kolay pozisyonda bize penaltı çalınmadı. Burada çalındı. Karar yanlış demiyorum bugünkü doğruydu. Dünkü yanlıştı. Ama insan böyle çifte standartlar olunca ister istemez futboldan soğuyor.
Katılıyorum. Dediğin gibi penaltıydı dün ki pozisyon. Ancak Antalyaspor'un 90+3'de ki pozisyonu da penaltıydı. 2-2 bitecek maç 1-1 bitti hakem katliamıyla.

Şampiyon olacaksan hakemi de yenmeyi bileceksin. 8de kapanır 18de sezonunda biz hakemleri üst üste koya koya şampiyon olmuştuk. Kadıköyde ki maç unutulmaz.

Şuna bırak kırmızıyı faul bile verilmedi.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx