Galatasaray'dan Büyük Atak! Gökhan Gönül, Adım Adım Cimbom'a!

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
1576412049763.png

Milli futbolcu Gökhan Gönül, Galatasaray'ın yakın gündeminde!

Bu sezon Beşiktaş'la sözleşmesi sona eren başarılı futbolcu geçtiğimiz günlerde takımıyla yeni sözleşme imzalamak için masaya oturmuş, taraflar uzlaşamamıştı.

Beşiktaş'ın yıllık 1 milyon 100 bin Euro teklifini geri çeviren 34 yaşındaki oyuncuya Galatasaray'dan sürpriz bir teklif geldi!

Sarı Kırmızılı ekip milli futbolcuya 1 milyon 800 bin Euro'dan 2+1 yıllık sözleşme önerdi. Gökhan Gönül'ün teklife sıcak baktığı öğrenildi.

Yıllardır Fenerbahçe ve sonrasında Beşiktaş'ın sağ bek pozisyonunun değişilmez ismi olan yıldız futbolcunun Galatasaray ile devre arasında son bir kez görüşüp transferi sonlandırması bekleniyor.

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Billy Kane

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
O takımdan Ne Carlos, ne Alex, ne de Appiah hep seni istedi takıma gönlüm. Biz Sabri ile yıllarımızı geçirirken gümbür gümbür oynadın hep. Ne oynardın Avrupa'da. Gel en azından finalini bizde yapalım.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ekli dosyayı görüntüle 73985

Milli futbolcu Gökhan Gönül, Galatasaray'ın yakın gündeminde!

Bu sezon Beşiktaş'la sözleşmesi sona eren başarılı futbolcu geçtiğimiz günlerde takımıyla yeni sözleşme imzalamak için masaya oturmuş, taraflar uzlaşamamıştı.

Beşiktaş'ın yıllık 1 milyon 100 bin Euro teklifini geri çeviren 34 yaşındaki oyuncuya Galatasaray'dan sürpriz bir teklif geldi!

Sarı Kırmızılı ekip milli futbolcuya 1 milyon 800 bin Euro'dan 2+1 yıllık sözleşme önerdi. Gökhan Gönül'ün teklife sıcak baktığı öğrenildi.

Yıllardır Fenerbahçe ve sonrasında Beşiktaş'ın sağ bek pozisyonunun değişilmez ismi olan yıldız futbolcunun Galatasaray ile devre arasında son bir kez görüşüp transferi sonlandırması bekleniyor.
15 Aralıkta Finansal fair play sevkleri açiklanacak @S.G.A.T.

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hahahah atağa bak atağa :A 33 yaşındaki Mariano'nun yerine 34 yaşındaki Gökhan Gönül. Vizyon be kardeşim...

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Atiba'nın süper ligin tozunu attırdığı zamanlar eskidendi bu bir. İkincisi yaş konusunda bek en sıkıntılı mevki. Çok tempo ister o mevki. Bu yaşta bir oyuncu transfer etmenin bir anlamı yok.
Atiba ligin tozunu attırmıyor mu? Hadi iyi geceler. Allah için.