Galatasaray-Konyaspor Maçı Yorum Sohbet Konusu | 25.08.19

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şaka maka şampiyonluk gitti. Üçte üç yapma şansımız gitti. Ligin ilk 10 haftasını ilk 3’te bitirmeyen hiçbir takım şampiyon olamamış diye bir istatistik görmüştüm gezenlerde. Denizli’nin bile ikide iki yaptığı ligde bu takım kalan 7 haftada ilk 3’e girer mi? Çok zor gözüküyor.

Şampiyonluk gitti şampiyonluk!

• Sinir Bozucu
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şaka maka şampiyonluk gitti. Üçte üç yapma şansımız gitti. Ligin ilk 10 haftasını ilk 3’te bitirmeyen hiçbir takım şampiyon olamamış diye bir istatistik görmüştüm gezenlerde. Denizli’nin bile ikide iki yaptığı ligde bu takım kalan 7 haftada ilk 3’e girer mi? Çok zor gözüküyor.

Şampiyonluk gitti şampiyonluk!
Of hemen başlama sen de be. İlk 10 hafta sonunda ilk 3 içinde olmazsak o zaman söylenmeye başla bari şampiyonluk gitti diye :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Of hemen başlama sen de be. İlk 10 hafta sonunda ilk 3 içinde olmazsak o zaman söylenmeye başla bari şampiyonluk gitti diye :A

O değil de benim kupon da son saniye golüyle yattı kasa yarı yarıya indi hiç yere eğer reelde oynamış olsam kafayı yerdim :(

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Hocanın Falcao ve ffp açıklamasını Falcao transferi yattı olarak yorumlamak istemiyorum, ama... :(

Hoca da söylemiş, orta saha ve defans daha acil diye. Yani en azından onu söylemek istemiş. Diagne satılsa muhtemelen Falcao, orta saha ve defans transferi yapılacaktı ama evdeki hesap çarşıya uymadı çünkü Diagne isimli şahıs tahmin ettiğimden çok daha yüksek oranda yapışkan bir oyuncu çıktı. Araplar 12-13 milyon Euro civarında bir teklif yaptığı halde yüksek maaş talebi yüzünden gitmiyor. O gitmediği için de Falcao’yu alamıyoruz sanırım. Bence Diagne’yi gönderemiyorsak Falcao sevdasını şimdilik bir kenara bırakmalı yönetim ve orta saha ve stoper almalı. Yoksa Falcao beklerken, ne Falcao almış olacağız, ne orta saha, ne defans...

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Moralim cidden bozuk, şu anda teknik şeyler konuşmaya enerjim yok fazla, genel yazmaya çalışayım..

Geçen seneye göre güçleneceğimize zayıflamışız sanki, heyecanını kaybetmiş görüntüdeydi takım. Bir doymuşluk söz konusu. Nzonzi dışında transferler nokta atışı olmamış gibi görünüyor. Mevcut oyuncuların da kötü performansı ortada..

Selçukla olmaz, olmaz.. Uğursuz girdi yedik golü.. Seri ve Emre Mor hayal kırıklığı..

Tablo karamsar, bu sezon çok bir şey beklememek gerek.. Bizi Selçuk'a mahkum etmeyecek bir takviye, ve defansa da bir takviye yapılırsa belki bir şeyler olur.. Falcao ya da herhangi bir santrafor alacaklardır herhalde. Diagne'den iyi olacağı kesim..

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
EC2V6TdWwAA83WM

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bu kadrodan bi cacık olmaz fenerin o dalga geçtiğiniz kadrosu bizden çok daha iyi ki adamlar hala 3 4 transfer yapacakmış bizi hoplatmazlarsa iyi :)
Bekler facia nagatomo mariano temposuz adamlar ekstra hiçbir özellikleri yok vasat altı ikiside
Seri tam bir çöp bizim taraftarin %90 i bu adamı bilmiyodu ama sırf bonservisi yüksek diye övüp övüp duruyolardi ulan 1 kez izlemedin neyi övüyon para top mu oynuyor ingilterede herkese o parayı veriyolar zaten valla bu adama notu verdim hiçbir ekstra özelliği olmadığı gibi son derece güçsüz ve yavaş sadece basit pas atıyor
Nzonzi iyi adam ama tek başına napar muamma
2 yıldır şu takımda adam gibi forvet yok diagne denen çöp sahada ruh gibi takılıyor
Eksik çok oyun 2 yıldır berbat umut veren hiçbişey yok yönetim bi halti beceremiyor benim bu sene hiç umidim yok avrupada rezil olup gelecez
Şl oynayan takimda forvet yok 3 tane sağlam adam olması gerekirken stoper yedegi yok orta saha yedeği yok mücadeleci hırslı 1 tane de adam yok
Oyuna giren adamlara bakıyorum adem büyük jimmy durmaz selçuk
Şu 3 çöp anadolu takımlarında dahi oynayamazken şl oynayacak takımın yedekleri ne desek boş

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yorumlara bakan da bir şey var zannedecek. Değişen bir şey olmamış takımda. Deplasmanda ağlayarak top oynayan, evinde taraftar desteğiyle maç kazanan bir takım. Ve bu yakım yine şampiyonluğun en büyük adayı. Daha 2. haftadan havaya girmek de, havlu attık psikolojiine girmek de anlamsız.