Galatasaray - Kayserispor | STSL 20.Hafta | Haber & Yorumlar

Snieijder`siz ligde maç kazanmamız çok zor.Selçuk`suz ota sahada da resmen oyuncu yok.Tolga pres derken kendi alanını unutuyor.De Jong desen kailtesi yüksek ama çoğu amacına ulaşmayan paslar atlb duruyor.Geçen sene böyle bir durum yoktu.Riekerink`in sahadaki tek büyük hamlesi bu oldu.Takımı onun paslarına bağımlı yaptı resmen.Nerdeyse tek gol silahımız ileri 4`le kendi becerileriyle çalımla paslaşarak gol atmaları.Defans hamlelerde iyi.Yandan toplar da hep olduğu gibi.Yalandan da olsa bir zıplayan yok toplara.Sırf bunun için yabancı yardımcı hoca bile bulunabilir.Kazanırsak büyük moral olacaktı takıma.Yazık oldu.

Hüloooğcuları ciddiye almaya gerek yok. :) Herkes hak ettiğini yaşar. 2 senedir korner savunmasını dahi yapamayan takımlarını kaf dağında görüyorlar.

B8yBramCAAErbVH.jpg

B8yBraoCcAAGGnF.jpg
Böyle bir savunma yok. Alan savunması yapmaya çalışmışlar ama bu başka bir şey olmuş :D Genel olarak savunmaları kötü zaten. Hücumda da Sneijder bir şeyler yaparsa oluyor. Bence yine buraya kadar devam ettirmeleri de bir şey.

Böyle bir savunma yok. Alan savunması yapmaya çalışmışlar ama bu başka bir şey olmuş :D Genel olarak savunmaları kötü zaten. Hücumda da Sneijder bir şeyler yaparsa oluyor. Bence yine buraya kadar devam ettirmeleri de bir şey.
Birçok maçta kötü oynayıp iyi puanlar aldılar. Bu da Galatasaray'ın büyüklüğünü, formasının ağırlığını gösteriyor. Aynı oyuncular başka bir formayla Anadolu takımında oynasalar, bu kadar puan toplayamazdı. Riekerink gerçekten beyefendi güzel bir insan ama teknik direktör değil. Oyuncuları belli bir taktikle çalıştırmadığı gibi, maçlarda sahaya çıkardığı kadrolar ve oyuncu değişlikleri de skandal. Bu da yönetimin hatasından kaynaklanıyor, yönetim bu kadar maliyeti olan bir takımı amatör bir hocaya teslim etmemeliydi. Burada taraftarın hocadan çok yönetimi istifaya davet etmesi gerekiyor. Yönetim geldiğinden beri Donk, Ahmet, Serdar, Cavanda, Eren... dünya kadar para saçtı ama bir tane hava hakimiyeti olan stoper almadı. Beşiktaş'ın kafayla yediği gol sayısı sadece 1. O da son Karabük maçında. Marcelo 1.90'lık boyuyla cezalanına düşen her topu çıkıp alıyor.

Birçok maçta kötü oynayıp iyi puanlar aldılar. Bu da Galatasaray'ın büyüklüğünü, formasının ağırlığını gösteriyor. Aynı oyuncular başka bir formayla Anadolu takımında oynasalar, bu kadar puan toplayamazdı. Riekerink gerçekten beyefendi güzel bir insan ama teknik direktör değil. Oyuncuları belli bir taktikle çalıştırmadığı gibi, maçlarda sahaya çıkardığı kadrolar ve oyuncu değişlikleri de skandal. Bu da yönetimin hatasından kaynaklanıyor, yönetim bu kadar maliyeti olan bir takımı amatör bir hocaya teslim etmemeliydi. Burada taraftarın hocadan çok yönetimi istifaya davet etmesi gerekiyor. Yönetim geldiğinden beri Donk, Ahmet, Serdar, Cavanda, Eren... dünya kadar para saçtı ama bir tane hava hakimiyeti olan stoper almadı. Beşiktaş'ın kafayla yediği gol sayısı sadece 1. O da son Karabük maçında. Marcelo 1.90'lık boyuyla cezalanına düşen her topu çıkıp alıyor.
Kesinlikle. Yönetim dünya para harcadı. Para yok diyorlar ama daha iyi transfer yapabilirlerdi. Bence Riekerink bu hafta görevden alınır. Ben Hasan Şaş gibi eski oyunculardan birinin geleceğini düşünüyorum. Hasan Şaş toparlar takımı. En azından böyle maçlarda puan almasını bilir. Galatasaray'ın gerçekten çok işi var. Takımın çoğu oyuncusunun değişmesi lazım. Linnes'i göndermeye kalktılar şimdi oynuyor. 3 büyüklerin içinde şu an durumu en kötü olan takım.

Forum İstatistikleri

Konular
171,714
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94