🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
İrfan zaten Fener'den çok GS'ye gitmek istiyor ama sebebi GSli olması değil orada forma şansı daha çok bulacağını düşündüğü için. Ben bugün FB sohbet konusunda da dedim İrfan GS'yi istiyor diye. İrfan ikna edilirse Emre Belözoğlu tarafından kararı tabii ki değişebilir. Terim'in bu yaptığı hoş değil, oyuncuyu baskı altına alıyor, FB'yi seçerse paragöz ve yalancı olacak adam.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İrfan zaten Fener'den çok GS'ye gitmek istiyor ama sebebi GSli olması değil orada forma şansı daha çok bulacağını düşündüğü için. Ben bugün FB sohbet konusunda da dedim İrfan GS'yi istiyor diye. İrfan ikna edilirse Emre Belözoğlu tarafından kararı tabii ki değişebilir. Terim'in bu yaptığı hoş değil, oyuncuyu baskı altına alıyor, FB'yi seçerse paragöz ve yalancı olacak adam.
Terim’in yaptığı hoş değil de GS’nin her listesindeki adama fiyat arttırmak amaçlı girişen Koç’un yaptığı çok doğru? Bu işler böyledir, FB istediği gibi at koşturacak ama GS süt dökmüş kedi gibi sessiz kalacak, böyle bir durum söz konusu olamaz. Gel gör Kİ Mustafa Cengiz yönetimi resmen öyle yaptığı için Fenerliler bile alıştı bu duruma. İşte bu yüzden Terim şu an resmî olmasa da fiili olarak GS’nin başkanı karizmasına ve etkisine sahip...

İrfan Can bence de öyle gönülden ne GS’li ne de FB’Li. Fakat şu aşamada kariyerini düşünüyorsa GS’yi seçmesi çok daha mantıklı olur onun adına çünkü GS’nin kadrosu özellikle orta saha alanı çok dar. Akbaba’nın bile forma bulduğu ortam. Fener’i ise söylemeye gerek yok orta sahadan geçilmiyor. Gelecek sene şöyle olur böyle olur diye Düşünmek de futbolcu açısından mantıklı olmaz. O yüzden İrfan Can eğer biraz mantıklı düşünürse GS’yi seçer. FB’yi seçmesinin tek sebebi daha yüksek para teklifi yapması ve kulüplerarası anlaşma olur.

FB’yi seçerse de paragöz olarak görmem bu süreçten sonra fakat FB’nin daha yüksek maaş ve maliyetle alacak olması da ortada şimdi.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Terim’in yaptığı hoş değil de GS’nin her listesindeki adama fiyat arttırmak amaçlı girişen Koç’un yaptığı çok doğru? Bu işler böyledir, FB istediği gibi at koşturacak ama GS süt dökmüş kedi gibi sessiz kalacak, böyle bir durum söz konusu olamaz. Gel gör Kİ Mustafa Cengiz yönetimi resmen öyle yaptığı için Fenerliler bile alıştı bu duruma. İşte bu yüzden Terim şu an resmî olmasa da fiili olarak GS’nin başkanı karizmasına ve etkisine sahip...

İrfan Can bence de öyle gönülden ne GS’li ne de FB’Li. Fakat şu aşamada kariyerini düşünüyorsa GS’yi seçmesi çok daha mantıklı olur onun adına çünkü GS’nin kadrosu özellikle orta saha alanı çok dar. Akbaba’nın bile forma bulduğu ortam. Fener’i ise söylemeye gerek yok orta sahadan geçilmiyor. Gelecek sene şöyle olur böyle olur diye Düşünmek de futbolcu açısından mantıklı olmaz. O yüzden İrfan Can eğer biraz mantıklı düşünürse GS’yi seçer. FB’yi seçmesinin tek sebebi daha yüksek para teklifi yapması ve kulüplerarası anlaşma olur.

FB’yi seçerse de paragöz olarak görmem bu süreçten sonra fakat FB’nin daha yüksek maaş ve maliyetle alacak olması da ortada şimdi.
Fenerbahçe-İrfan Can olayı yalnız çok geçmişe dayanıyor Gençlerbirliği zamanlarına. Evet, Fenerbahçe sonradan teklif götürdü belki ama hep İrfan Can'ı da istedik transfer etmeyi. Fenerbahçe neden dahil oluyor demek bence mantıklı değil, İrfan Can iyi bir futbolcu ve Fenerbahçe'ye de katkı verebilir.

Bakalım görelim neler olacak. Bence Terim'in bu sözleri sinirlendirmiştir Koç'u. Bence ne yapıp eder alır İrfan'ı.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Fenerbahçe-İrfan Can olayı yalnız çok geçmişe dayanıyor Gençlerbirliği zamanlarına. Evet, Fenerbahçe sonradan teklif götürdü belki ama hep İrfan Can'ı da istedik transfer etmeyi. Fenerbahçe neden dahil oluyor demek bence mantıklı değil, İrfan Can iyi bir futbolcu ve Fenerbahçe'ye de katkı verebilir.

Bakalım görelim neler olacak. Bence Terim'in bu sözleri sinirlendirmiştir Koç'u. Bence ne yapıp eder alır İrfan'ı.
Parayı basıp alabilir tabi, sinirle hareket ederse zararla kalkar orası ayrı. Ama aylardır GS-İrfan olayı varken sonradan olaya dahil olan Fener durumu söz konusuyken Terim'in böyle hamleler yapması da gayet mantıklı ve haklı.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Parayı basıp alabilir tabi, sinirle hareket ederse zararla kalkar orası ayrı. Ama aylardır GS-İrfan olayı varken sonradan olaya dahil olan Fener durumu söz konusuyken Terim'in böyle hamleler yapması da gayet mantıklı ve haklı.
Gustavonun falan maaşını indiriyorlar yarım sezon Mesut para almayacak artık İrfan için bir de Erol'ün maaşını indirirler gelir.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Benim tahminim, Terim'e İrfan'ı alamıyoruz mesajı gitmiş. Mesaj gidince de Fener parayı bastı aldı, İrfan bizi istedi aslında algısı yaptı. Tabii, İrfan Can'ı da dinlemek lazım daha sonra transfer süreci hakkında.

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Gustavonun falan maaşını indiriyorlar yarım sezon Mesut para almayacak artık İrfan için bir de Erol'ün maaşını indirirler gelir.

Benim tahminim, Terim'e İrfan'ı alamıyoruz mesajı gitmiş. Mesaj gidince de Fener parayı bastı aldı, İrfan bizi istedi aslında algısı yaptı. Tabii, İrfan Can'ı da dinlemek lazım daha sonra transfer süreci hakkında.

Bu arada Gustavo'nun maaşının cidden indiğine inanan yok değil mi? :A Bizde Terim ne kadar 1905 TL maaşla çalıştıysa bunlarınki de aynı durum, fakat bizimkisi hoca onlarınkisi ise birden fazla futbolcu. Yani çekirge bir iki üç derken eninde sonunda bir yerde büyük skandallar patlak verebilir günün birinde Fenerbahçe adına, demişti dersiniz..

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu arada Gustavo'nun maaşının cidden indiğine inanan yok değil mi? :A Bizde Terim ne kadar 1905 TL maaşla çalıştıysa bunlarınki de aynı durum, fakat bizimkisi hoca onlarınkisi ise birden fazla futbolcu. Yani çekirge bir iki üç derken eninde sonunda bir yerde büyük skandallar patlak verebilir günün birinde Fenerbahçe adına, demişti dersiniz..
Milletin aklıyla dalga geçiyorlar artık bambaşka bir seviye :A
Bizimkiler hiç beceremiyor bunları :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi

Özellikle son madde.... Bir Galatasaray korkusu uğruna ya rab, ne takımlar batıyor.. İşte bahsettiğim Galatasaray kompleksi tam olarak budur. Geçenki büyüklük-en büyüklük mevzusu. Sen dünya yıldızını getirdim dersin, ama senden çok daha zayıf kadroya sahip rakibinin hamlelerinden halen korkarsın. Çünkü bilirsin ki havaya girdin mi...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
gs-jpg.75725

@bazinga bu moda geçiliyor yavaştan :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Gözümde canlanır koskoca mazi, yaktırdın hocam... :A

Sen ve @Gerekli24 için yaparız da tuhaf durur sanki biraz. :A
Tuhaf? Ne demek istiyorsun? :mad: Kimin hangi futbolcuyu alacağını belirledim bile...

Hulk: Gerekli24
N'Koudou: @ben
Aboubakar: Tolstoyevski
Rachid Ghezzal: MEnes
JDS: Maskeli Fedai
Larin: MasacRe
Atiba: Bully
Ljajic: @sen
Montero: S.G.A.T

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Tuhaf? Ne demek istiyorsun? :mad: Kimin hangi futbolcuyu alacağını belirledim bile...

Hulk: Gerekli24
N'Koudou: @ben
Aboubakar: Tolstoyevski
Rachid Ghezzal: MEnes
JDS: Maskeli Fedai
Larin: MasacRe
Atiba: Bully
Ljajic: @sen
Montero: S.G.A.T
Bundan şeyin haberi var mı, belirlediğin üyelerin... :A Ben eşlik ederim de diğerlerini bilemedim, özellikle de @Tolstoyevski... :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
İrfan'ın eskiden Fenerli olmadığını bilmeyen yok yalnız :A Babası bile inkar edemedi dayıları Gsli yaptı klişesini kullandı :A
Eskiden şöyleydi böyleydi olayının önemi yok ki Mert Hakan Yandaş'ın da GS'li olduğu biliniyordu :A Hadi onu da geçtim, Emre Belözoğlu da çocukluktan FB'liydi ama futbolcu olarak GS efsanesi adam. O yüzden sahaya çıktıkları, formayı giydikleri vakit çocukluk dönemlerinin pek önemi kalmıyor. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Eskiden şöyleydi böyleydi olayının önemi yok ki Mert Hakan Yandaş'ın da GS'li olduğu biliniyordu :A Hadi onu da geçtim, Emre Belözoğlu da çocukluktan FB'liydi ama futbolcu olarak GS efsanesi adam. O yüzden sahaya çıktıkları, formayı giydikleri vakit çocukluk dönemlerinin pek önemi kalmıyor. :A
O konuda itirazım yok zaten :A
Ama sanki İrfan size gelince Gs'nin çocuğunu aldık havasına gireceksiniz Emre Akbaba gibi onu sezdim :A Öyle bir şey olmayacak diyorum tek :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
O konuda itirazım yok zaten :A
Ama sanki İrfan size gelince Gs'nin çocuğunu aldık havasına gireceksiniz Emre Akbaba gibi onu sezdim :A Öyle bir şey olmayacak diyorum tek :A
O havaya girmek mümkün değil, en azından kendi adıma öyle düşünmem çünkü İrfan'ın öyle net bir olayı hiç olmadı ve bana göre bile Fener'e daha yakın isimdi. Hatta Başakşehir-FB maçlarında kötü oynadığında hep imalarda bulunurdum. :A

Mesela Onyekuru halis muhlis Galatasaray'ın evladıdır yabancı olmasıan rağmen, abartmıyorum gerçekten Galatasaray hastası bir adam ve kimyası da takımla uyuştuğu için sevgisi ve bağlılığı başka bir seviye. Eğer Onyekuru'yu alsaydı FB o zaman olay olurdu işte. :A Ki teklif de yapmış ama adam Ali Sami Yen kadar Galatasaraylı olduğu için düşünmemiş bile. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx