Galatasaray - Beşiktaş | STSL 33. Hafta Maçı | Haber ve Yorumlar

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Sezonun son derbisinde lider Galatasaray ile üçüncü sıradaki Beşiktaş karşı karşıya geliyor.

Türk Telekom Arena'da saat 20.00'de başlayacak maçı hakem Hüseyin Göçek yönetecek.

İlk 11'ler belli oldu.

Galatasaray: Muslera, Sabri, Semih, Hakan, Telles, Hamit, Melo, Yasin, Selçuk, Sneijder, Burak

Beşiktaş: Günay, Serdar, Sivok, Ersan, Motta, Atiba, Tolgay, Kerim, Sosa, Olcay, Demba Ba

1420194780-besiktas-galatasaray4.jpg

Son düzenleme:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Sonunda doğruyu görebildi Bilic Kerim'i oynatmakla. :)
Gökhan Töre olmadığı için Blic, Kerim'i mecburiyetten oynatıyor. Doğruyu gördüğü yok. :)

Hem doğrusu Kerim'in Olcay'ın yerine oynaması olurdu. :)

Moraller bozuk inşallah bu kadro ile fark yemeyiz.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
abişkom kusura bakma ama ben fenerin şampiyon olmasını istemiyorum :F:F:F bizim çocuklar galatasarayı yenmesinler galatasaray bari şampiyon olsun ayy fenerden iyidir:A:A:A @china_shangai

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Beşiktaş çıkıp aslanlar gibi topunu oynayacaktır. Maç kesinlikle kolay geçmeyecek ama kazanacaz hayırlısıyla.

Umut oynamasın ya Emre Çolak cezasını çekti işte bu maçta oynamalı bize çok katkısı olur.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Aynen ya hiç Oğuzhana şans vermiyor, çok korkak inşallah oynatır Necip yerine. :)
Oynatmaz.

Gerçi ben rahatım. Son haftalarda çok kötü futbol oynayarak şampiyonluğu hak etmedik.

Galatasaray son haftalarda tecrübeli takım kimliğinde daha sakin daha iyi oynadı ve şampiyonluğu hak etti. Kimse aksini iddia edemez. Beşiktaş ve Fenerbahçe top oynamıyor.

Bizde centilmenlik gereği kazanan takımı alkışlarız.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Oynatmaz.

Gerçi ben rahatım. Son haftalarda çok kötü futbol oynayarak şampiyonluğu hak etmedik.

Galatasaray son haftalarda tecrübeli takım kimliğinde daha sakin daha iyi oynadı ve şampiyonluğu hak etti. Kimse aksini iddia edemez. Beşiktaş ve Fenerbahçe top oynamıyor.

Bizde centilmenlik gereği kazanan takımı alkışlarız.
Bakalım Fenerliler bizi tutuyorlar, bakalım neler olucak onların tek ümitleri biziz aynen alkışlarız kim kazanırsa Bilicden adam olmaz git Trabzonu deplasmanda yen Antep , Konya ve Akhisara puan kaybet, böyle şampiyon olman imkansız.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bakalım Fenerliler bizi tutuyorlar, bakalım neler olucak onların tek ümitleri biziz aynen alkışlarız kim kazanırsa Bilicden adam olmaz git Trabzonu deplasmanda yen Antep , Konya ve Akhisara puan kaybet, böyle şampiyon olman imkansız.
Biz şampiyon olamıyoruz kimin olacağı umrumda değil. :)

Sadece vicdanım ve gözümün gördüğüyle, nasıl geçen sene Fenarbahçe'nin iyi top oynayarak şampiyonluğu hak ettiğini söylediysem bu yıl da Galatasaray'ın hak ettiğini söylüyorum. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Emre Çolak varken umut kazmasini oynatan hocaya hoca demem