Galatasaray - Antalyaspor | STSL 21. Hafta Maçı | Haber & Yorumlar

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Z9Zvao.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 21. hafta mücadelesinde Galatasaray, Antalyaspor'u konuk ediyor. Galatasaray, bu maçı kazanması halinde liderlik koltuğuna oturacak.

Muhtemel ilk 11'ler:

Galatasaray XI:
Carrasso, Mariano, Maicon, Serdar, Nagatomo, Selçuk, Donk, Feghouli, Belhanda, Rodrigues, Gomis. (Teknik Direktör: Fatih Terim)

Antalyaspor XI: Ferhat, Nazım, Celustka, Sakıb, Diego, Chicco, Charles, Maicon, Emre, Danilo, Deniz Kadah. (Teknik Direktör: Hamza Hamzaoğlu)

Stadyum: Türk Telekom Stadyumu
Saat: 20:00
Hakem: Barış Şimşek
Yayın: Bein Sports 1

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Carasso ^bhr^ Selçuk - Donk nasıl olacak.. Donk'tan deli gibi pres bekliyorum. Kazasız belasız atlatalım bu maçı :D
Fikstüre bakarsak benim tahmin 5-6 haftaya iş Fener - Galatasaray yarışına dönecek :bhr::A @Billy Kane

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Carasso ^bhr^ Selçuk - Donk nasıl olacak.. Donk'tan deli gibi pres bekliyorum. Kazasız belasız atlatalım bu maçı :D
Fikstüre bakarsak benim tahmin 5-6 haftaya iş Fener - Galatasaray yarışına dönecek :bhr::A @Billy Kane

Donk beni korkutuyor açıkçası, ne zaman ne yapacağı belli olmuyor. Bence Selçuk ve Tolga olmalı orta sahada. Fernando'nun acilen dönmesi gerek. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Donk beni korkutuyor açıkçası, ne zaman ne yapacağı belli olmuyor. Bence Selçuk ve Tolga olmalı orta sahada. Fernando'nun acilen dönmesi gerek. :A
Umarım 2010-2011 sezonu küme düşme rakiplerinizi yenmesek küme düşecektiniz
@Sherlock 28.Haftaya ve 31.Hafta ama siz maşa takım olarak kullandınız
Fenerbahçeyi Adalet varsa yerini bulur bu maçta @Sherlock

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Başakşehir'i yenerek Galatasaray'a avantaj sağlattık. Galatasaray'ın bu fırsatı değerlendirmesi gerekiyor. Antalyaspor'dan süpriz gelir mi, muamma. :)