Galatasaray 1-0 Konyaspor | Süper Lig 20-21 Sezonu - 38.Hafta Maçı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
5ca1c6ec45d2a0296418ea2a.jpg

Süper Lig 2020-2021 Sezonu 38.Hafta mücadelesinde Galatasaray kendi evinde Konyaspor'u ağırlıyor.

Saat 20.30'da BeIN Sports HD1'de başlayacak maçla ilgili yorumlarınızı bu konu altından yapabilirsiniz.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Terim resmen takımı sabote etmeye başladı ve şu maçta şu dakikada şu değişiklikle birlikte artık taraftarın sabrı filan kalmadı. 0-0 kısır geçen bir maçta 45.dakikada Mostafa Mohamed gibi bir adamı çıkartmazsın hem de Babel uğruna be... Zaten Arena'da olduğu için leş gibi geçen ilk yarıdan sonra umudum yoktu, artık izleyesim bile kalmadı. İsterse Babel'in golüyle maçı alalım, bu değişikliğin hiçbir mantıklı açıklaması, gerekçesi yok, olamaz da. Resmen hoca bizim aklımızla dalga geçmeye başladı...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Terim resmen takımı sabote etmeye başladı ve şu maçta şu dakikada şu değişiklikle birlikte artık taraftarın sabrı filan kalmadı. 0-0 kısır geçen bir maçta 45.dakikada Mostafa Mohamed gibi bir adamı çıkartmazsın hem de Babel uğruna be... Zaten Arena'da olduğu için leş gibi geçen ilk yarıdan sonra umudum yoktu, artık izleyesim bile kalmadı. İsterse Babel'in golüyle maçı alalım, bu değişikliğin hiçbir mantıklı açıklaması, gerekçesi yok, olamaz da. Resmen hoca bizim aklımızla dalga geçmeye başladı...

Babel aldı maçı :A

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski