Show Güzel Günler - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Fgi-V3jXwAQT5LJ

Show TV'nin yeni dizisi Güzel Günler bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını TMC'nin, yönetmenliğini Osman Taşçı'nın, senaristliğini Selin Tunç'un üstlendiği dizinin kadrosunda Binnur Kaya, Leyla Tanlar, Burak Dakak, Ecem Erkek, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Yıldıray Şahinler, Seray Gözler, Oya İloğulları, Orkuncan İzan, Duygu Köse, Edip Saner, Enginay Gültekin, Doğan Can Sarıkaya ve Dora Dalgıç yer alıyor.

Selma ve Mihran’ın doğdukları gün kulağına fısıldanan ölümsüz aşkın, bu aşkın ardındaki sırların ve onları kucaklayan sıcak, eğlenceli, neşeli bir ailenin hikayesini konu alan dizi, yeni bölümleriyle her Pazar 20.00'de Show TV'de!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Daha önce başka konularda sürekli yazdığım için tekrar uzun uzun anlatmak istemem ama geçen yazdan beri merakla bekliyorum ve ilk bölümün çok iyi çıkmasını, dram işlerinin arasında komedi ağırlıklı bir yapım olarak ekranlara tutunmasını canı gönülden istiyorum. Bu ekip daha önce aynı şeyi Canım Ailem ve Aramızda Kalsın'la başardığı için (Yargı-Teşkilat ikilisine rağmen) bu dizinin de iyi reytinglerle kendine yer edineceğini düşünüyorum. Kadro harika, çiftler ve atmosfer güzel, Show TV de iyi PR yaparken ilk bölüm içeriği de yeterince iyi çıkarsa tutmaması için hiçbir sebep yok. :Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Daha önce başka konularda sürekli yazdığım için tekrar uzun uzun anlatmak istemem ama geçen yazdan beri merakla bekliyorum ve ilk bölümün çok iyi çıkmasını, dram işlerinin arasında komedi ağırlıklı bir yapım olarak ekranlara tutunmasını canı gönülden istiyorum. Bu ekip daha önce aynı şeyi Canım Ailem ve Aramızda Kalsın'la başardığı için (Yargı-Teşkilat ikilisine rağmen) bu dizinin de iyi reytinglerle kendine yer edineceğini düşünüyorum. Kadro harika, çiftler ve atmosfer güzel, Show TV de iyi PR yaparken ilk bölüm içeriği de yeterince iyi çıkarsa tutmaması için hiçbir sebep yok. :Z
Binnur Kaya drama p**nosu işlere düşmez umarım bir daha redroom gibi :X aramızda kalsın ya da bu dizi tarzı iyidir, Türk malı bile daha iyiydi :A

• Olmamış
Reactions: 12.Adam and Aserat

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Dizinin ilk bölümü gayet iyiydi. Binnur Kaya ve Ecem Erkek'i aynı projede izlemek çok keyifliydi. :bhr: Hem komedi sahneleri, hem de aralara serpiştirilen dram sahneleri sayesinde soluksuz izlediğim bir bölüm oldu. Dizideki kimin çıkardığı meçhul olan yangın-kaybolan tılsımlı kolye- ve Setrak amcanın bıraktığı yıkık dökük konak üçgeninin barındırdığı gizem ise merak uyandırıcıydı. Bu üçünün altından bambaşka bir hikaye çıkacak gibi. Zaten tılsımlı olduğu söylenen kolyenin Saliha'nın çantasından çıkması ve Selma'nın adını duyunca bile tüm ailenin tedirgin olması, onu uğursuz ilan etmeleri filan batıl inançtan dolayı bu iki genci planlı bir şekilde ayırdıklarını gösteriyor zaten. Şimdi gelelim dizide en eğlendiğim ve güldüğüm kısımlara.

Kıymet'in oğluna evlenmesi için baskı yapması, sende bir sıkıntı varsa doktora gidelim demesi, artık bir an önce evlen de millete taktığımız altınlar geri gelsin muhabbeti ve sonrasında Atakan'ın kız arkadaşım var diyerek kendini bir girdabın içinde bulması çok eğlenceliydi. :A

Kıymet ve Hakim arasındaki soğanlı menemen olur-olmaz tartışması ise aklıma direk Neşeli Günler'deki turşu suyu sirkeyle olur, limonla olur sahnesini getirdi. :A Bu ikilinin rakip iki menemenci atışmaları bizi ilerleyen bölümlerde bol bol güldürecek gibi duruyor.:A

Füsun hem tatlı patavatsız haliyle beni en çok güldüren karakter oldu, hem de en çok duygulandıran. Nişanı attığı eski sevgilisini kardeşinin hesabından stalklayıp yanlışlıkla kalp göndermesiyle, eski nişan kıyafetine girebilmek için diyet yapamamasıyla, en sonunda da nişan kıyafetininin içerisine girmeye çalışırken fermuarı koparmasıyla kahkaha attırdı bana. :ABu elbise sahnesi bana Aramızda Kalsın'da Hüsne'nin nişan elbisesi ile imtihanını hatırlattı. :D

Kız evine koç gönderilmesi ve gelişen olaylar başlı başına çok komikti. Kıymet'in elemanı Feyyaz'a koç almasını söylemesi. Sonra gidip Feyyaz'ın pazarlık yapmaya çalışıp eline yüzüne bulaştırması, en sonunda gidip en zayıf ve en çelimsiz koçu alması, koçu süslemeleri ve elit ve zengin ailenin koçla imtihanları çok komikti. :A

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Gece izledim diziyi çok ama çok beğendim kadro muhteşem Binnur Kaya ile Ecem Erkek i karşılıklı izlemek çok güzeldi ya sadece onlar değil Zeynep Çamcı Olgun Toker muhteşemlerdi Leyla Tanları Kaçıştan sonra izlemeyi çok özlemişim role çok güzel girmiş Burakla uyumları muhteşemdi tam bir aile izlenecek diziydi valla çok beğendim ekibin emeğine sağlık

• Beğendim
Reactions: Mehmet Can

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu arada ilk bölüm yorumumu Ranini.tv'ye yazdım, ilgileniyorsanız bakabilirsiniz. :Z @Cervantes @xemrexxx

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
@Aserat , 4.bölümün önizlemesi yayınlanmış.Paylaşmak isterseniz diye hatırlatmak istedim.Dediğim gibi paylaşımları siz yapın sadece hatırlatmaları ben yapsam olur mu? :D

Son düzenleme:
  • Olmamış
Reactions: Dosi