Güzel Aşklar Diyarı - Tanıtım Fragmanı | Kanal D - Yeni Dizi

iyi reyting alacagini düsünüyorum özellikle Total'de. Uzun ömürlü olur mu, o da senaryonun isleyisine bagli bence.

Sence bu sezon artış gösterirmi Kuruluş Osman
Bütün diziler gösterebilir geçen sezon 10+ alanlar hariç çünkü onlar kendi reytinglerini aldılar o yağlarda kavrulurlar (Kızıl Goncalar, Bahar, İnci Taneleri, Yalı, Kızılcık, Gönül Dağı).

Mesela Kuruluş'tan Hudutsuz'dan Teşkilat'tan artış bekliyorum.

Bütün diziler gösterebilir geçen sezon 10+ alanlar hariç çünkü onlar kendi reytinglerini aldılar o yağlarda kavrulurlar (Kızıl Goncalar, Bahar, İnci Taneleri, Yalı, Kızılcık, Gönül Dağı).

Mesela Kuruluş'tan Hudutsuz'dan Teşkilat'tan artış bekliyorum.
İki ayrı Beylik olacağı için senin dediğin gibi artış gösterebilir Kuruluş Osman

Hudutsuz Sevdaya gelecek olursam Aksiyon sahnesi ilk sezondan fazla olacakmış. Yani dizi reytinglerde artış gösterecektir. Yeni hikayelerle beraber Bahadır Abi etkenini zaten söylemeye gerek yok.

Teşkilat ise Tolga Sarıtaş faktörü ile senin dediğin gibi artış gösterecektir.

İki ayrı Beylik olacağı için senin dediğin gibi artış gösterebilir Kuruluş Osman

Hudutsuz Sevdaya gelecek olursam Aksiyon sahnesi ilk sezondan fazla olacakmış. Yani dizi reytinglerde artış gösterecektir. Yeni hikayelerle beraber Bahadır Abi etkenini zaten söylemeye gerek yok.

Teşkilat ise Tolga Sarıtaş faktörü ile senin dediğin gibi artış gösterecektir.
Hudutsuz Sevda zaten 5-6 bandında giderdi bu sezon ama ben 7 bekliyorum yeni aksiyon sahneleriyle.

Baharı bilmem ama Bir Gece Masalı dizisinin erken final olması imkansız denecek bir şey artık. Dizinin YouTube sayfası bile Bir günde 1 Milyon Aboneyi geçti. Üstelik dizinin tekrarları bile iyi oranlar almışken
bgm izliyor muydun ? yeni fark ettim.

yeri gelmisken de belirteyim.dizinin ilk bolumun ilk dakikalari bayagi etkiliydi .
ayakkabi sahnesi ve arkasindan gelisenler. -birde yine baslarda araba da turku vs calarken anne nin davranislari ,tepkileri iyi islenmis buldum giris gelisim olarak .

genel ,dizinin hikayesinin gectigi yere bayiliyorum. pamukkale .

dizinin basligina henuz ugramadim . bi ara bolume dair yorumu yazmayi dusunuyorum .

iyi seyirler.

bgm izliyor muydun ? yeni fark ettim.

yeri gelmisken de belirteyim.dizinin ilk bolumun ilk dakikalari bayagi etkiliydi .
ayakkabi sahnesi ve arkasindan gelisenler. -birde yine baslarda araba da turku vs calarken anne nin davranislari ,tepkileri iyi islenmis buldum giris gelisim olarak .

genel ,dizinin hikayesinin gectigi yere bayiliyorum. pamukkale .

dizinin basligina henuz ugramadim . bi ara bolume dair yorumu yazmayi dusunuyorum .

iyi seyirler.
Evet izliyorum dizinin ilk bölümü ile güzel açılış yaptı.

Mahir ile Canfeza Sahneleride güzeldi. Hele o sahnelerdeki müziklere bayıldım.

Dizi yorumlarına bekliyorum @Dante