ATV Güven Bana - Genel Yorum Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tam bir sevgi kelebeği tadında ilerliyorlar özellikle kadın çok neşeli. Sona kadar gitmek istiyorlardı ama 2 yanlış yaptılar. :A Hakan'a yazık olacak. :(
Evet 2. yanlışı gördüm son anda. Kapüşon olduğunu biliyordum ben, direk okunduğu gibi olanı seçtiler :A Niye Hakan'a yazık oluyor, aşık mı oldun adama :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and MasacRE

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu yarışmanın içinde her şey var, zaten 2 tane de yanlışları vardı :A Parayı alıp gidenlere gereksiz yükleniliyor bence :D
Savunma şu bunağı be. :bağır: Hakan'ımı üzen herkes sonuna kadar hak ediyor yüklenilmeyi. :( Stüdyoda izleyici olsaydım iner saçını başını eline verirdim. :A

O değil de tam hızlı hızlı geçecek haftayı buldular. Hakan'ı daha uzun izlesek ne olurdu. :(

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: xBUGRAx and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Savunma şu bunağı be. :bağır: Hakan'ımı üzen herkes sonuna kadar hak ediyor yüklenilmeyi. :( Stüdyoda izleyici olsaydım iner saçını başını eline verirdim. :A

O değil de tam hızlı hızlı geçecek haftayı buldular. Hakan'ı daha uzun izlesek ne olurdu. :(
Bütün forum kudurmuş resmen ya ne oluyor arkadaş size :A Niye hızlı geçiyor ki, bugün maç da yok? :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Aserat