Kanal D Güneşin Kızları - Dizi Yorumları

ana konu bu değil bu halugun güneşle niye evlenmek istemesi o konuyu acamadılar

İlk bölümü beğenmeyenler 2. bölümü sevmiş. Belki yeni bölüme bakardım, ama Fabrika Kızı'nı daha çok beğendim.

İkinci bölüm de güzeldi.

Nazlı - Savaş sahneleri güzeldi yılın çiftlerinden olacakları kesin. Ama Berk Atan'ın oyunculuğunu biraz geliştirmesi gerekiyor.

Tolga Sarıtaş döktürdü adeta. Her rolün adamı olabileceğini gösterdi. Ali - Selin sahnelerini izlemesi de eğlenceli. Baya hırpaladılar birbirlerini resmen.

Bölümün sonu yine merak uyandırıcı bir şekilde bitti Savaş'ın Melisa'ya aldığı kolye Haluk'taymış. 😱 Daha ne sırlar çıkacak bu adamdan merakla bekliyoruz.

Bekliyoruz üçüncü bölümü.

Dizinin ismi güneşin kızları.
@beyazsoy
güneşin kızları ne yapacak annesinin peşinden suruklenecek buradan konu çıkmaz yazın oyalar sadece . muhtemelen kızların babasını haluk oldurmus yada zarar vermis olabilir bu durumu öğrenen kızlar ne yapacak sorusuna cevap bulacak dizi

Bilmiyorum ama ilk kez eleştirmek için eleştirdiğini düşünüyorum.
@beyazsoy Diziyi izleyenlerin güneşin ve kızlarının istanbul macerası olarak algıladığına eminim ben.

Bilmiyorum ama ilk kez eleştirmek için eleştirdiğini düşünüyorum.
@beyazsoy Diziyi izleyenlerin güneşin ve kızlarının istanbul macerası olarak algıladığına eminim ben.
yok bu eleştiri değil ki sadece isteğim ana konum daha erken verilmesi buradaki düğün halukun sırları. yoksa kızların aşkları falan filan basit olur

Az önce bölümü bitirdim ne yalan söyleyim bukadarını beklemiyodum dizi çok heyecanlı bir şekilde ilerliyor bozmadan böyle devam ederse en çok sevdiğim diziler arasına girecektir dizi

Oo güzel olmuş fragman.
Savaş ve Nazlı tam ne güzel yakınlaşıyorlar derken Savaş Melisa'ya aldığı kolyeyi Nazlı'nın boynunda görüyor. ss

Ali de Selin'den intikamını alacak gibi.

Merakla bekliyoruz yeni bölümü.

O halüsinasyon