Kanal D Güneşin Kızları - Dizi Yorumları

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
2. bölüm için hiç umudum yoktu ama muhteşem bir bölümdü. İlk bölümde gözüme çarpan tüm pürüzler yok oldu bu bölüm.

Konuşacak çok şey bırakmışlar bana.:D Dizi ilk bölüm hiç karakterleri tanımadan konuya girince sıkıcıydı ama karakterlere alışınca fena bir bölüm çıkmış.:D

Savaş ve Nazlı sahneleri muhteşemdi. Nazlı bu bölüm baya heyecan kattı diziye. Savaş'ıda yakından tanıyınca hoş oldu.
Nazlı ile Haluk olaylarıda heyecanı tırmandıran noktalardaydı. Son sahnede kolyeyi görünce ben şok oldum resmen.:eek: Melisa'yı Haluk kaçırdı yada öldürdü. Bence Melisa ölmedi. Açık kapı bırakılmış ve ben senaristlerin o açık kapıdan gireceklerini düşünüyorum. Haluk psikopatının delilikleri çok sinir bozucu olmaya devam edecek yine.

Ali'ye bayıldım. Çok üzdü çok sinir etti ama en sağlam rol onda bence. Annesi ve babasına olan isyanı tüm suçu Selin'den çıkarması çok etkiliydi.
Selin hırslı sahnelerde neyse de dram sahnelerinde çok kötü oynuyor.:( Ali ile olan sahneleri ciddi anlamdı güzeldi. çok hoşuma gitti. Ayrıca otoritenin kendinde olduğunu gösterdikleri sahne güzeldi. O yanındaki çocuğa kendini yedirmeyeceğini ve tüm olayı Tuğçe ve Ali'den intikam için yaptığını hissettirmeleri güzeldi.

Ali'nin annesi Sevilay'da bu bölüm hayran bıraktı. Güneş ile olan sahnesi güzeldi. İmalar ve oyunculuğu çok iyi bence.
Haluk'un ablasının Güneş'e yaptıklarıda iyice saçmaydı.

Peri yine tatlıydı.:D

3. Bölümü merakla bekliyor olacağım..

Ana konu gün gibi ortada @beyazsoy Güneş ve Kızlarının İstanbul'a gelmeleri ve yeni hayatları.:D
ana konu bu değil bu halugun güneşle niye evlenmek istemesi o konuyu acamadılar

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,229
Puanı
1,061
İlk bölümü beğenmeyenler 2. bölümü sevmiş. Belki yeni bölüme bakardım, ama Fabrika Kızı'nı daha çok beğendim. :X

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İkinci bölüm de güzeldi. :D

Nazlı - Savaş sahneleri güzeldi yılın çiftlerinden olacakları kesin. Ama Berk Atan'ın oyunculuğunu biraz geliştirmesi gerekiyor. :)

Tolga Sarıtaş döktürdü adeta. Her rolün adamı olabileceğini gösterdi. Ali - Selin sahnelerini izlemesi de eğlenceli. Baya hırpaladılar birbirlerini resmen. :F

Bölümün sonu yine merak uyandırıcı bir şekilde bitti Savaş'ın Melisa'ya aldığı kolye Haluk'taymış. :eek: Daha ne sırlar çıkacak bu adamdan merakla bekliyoruz. :F

Bekliyoruz üçüncü bölümü. :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bilmiyorum ama ilk kez eleştirmek için eleştirdiğini düşünüyorum. :D @beyazsoy Diziyi izleyenlerin güneşin ve kızlarının istanbul macerası olarak algıladığına eminim ben.:D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Bilmiyorum ama ilk kez eleştirmek için eleştirdiğini düşünüyorum. :D @beyazsoy Diziyi izleyenlerin güneşin ve kızlarının istanbul macerası olarak algıladığına eminim ben.:D
yok bu eleştiri değil ki sadece isteğim ana konum daha erken verilmesi buradaki düğün halukun sırları. yoksa kızların aşkları falan filan basit olur

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,746
Puanı
1,060
Az önce bölümü bitirdim ne yalan söyleyim bukadarını beklemiyodum dizi çok heyecanlı bir şekilde ilerliyor bozmadan böyle devam ederse en çok sevdiğim diziler arasına girecektir dizi :ok:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Oo güzel olmuş fragman. :D Savaş ve Nazlı tam ne güzel yakınlaşıyorlar derken Savaş Melisa'ya aldığı kolyeyi Nazlı'nın boynunda görüyor. ss

Ali de Selin'den intikamını alacak gibi. :D

Merakla bekliyoruz yeni bölümü. :D