Kanal D Güneşin Kızları - Dizi Yorumları

Kanal D tekrar işini çok abarttı. Bazı izleyiciler Aşk-ı Memnu'nun kesilmesine çok sinirlenmiş. Ayrıca 1. bölümün 5793216. tekrarı yarın 11.10'da yayınlanacak. Ayrıca 2. bölümün tekrarı da Cuma 11.10'da ekrana gelecek. Bu kadar tekrara rağmen yükselemezse dizinin işi zor.

Umarım Kalbim Ege'de Kaldı için de bol bol tekrar verilir, ilk bölümün aldığı sonuçlara göre 4-5 veya 6-7 tane olabilir. Ama abartılmaması tercihimdir.

Siz de bir karar verin ya.Kanal D az yayınlasa diziye sahip çıkmadı diyorsunuz,çok yayınlayınca abarttı diyorsunuz

tekrarlamalar rating açısından iyi bir şey ilk bölümü bu kadar yayınlaması
doğal bence abartmadılar
Ne zaman Kanal D'yi açsam Güneşin Kızları'nı görüyorum. Tekrarların yeni bölüme olan katkısı göz ardı edilemez, ama ipin ucunu da kaçırmamak lazım.

Ne zaman Kanal D'yi açsam Güneşin Kızları'nı görüyorum. Tekrarların yeni bölüme olan katkısı göz ardı edilemez, ama ipin ucunu da kaçırmamak lazım.
evet ama bu haftalık diğer bölümleri bu kadar yayınlamaz ilk bölüm
olduğu için böyle bu😉

Bu nasıl bölümdü öyle. 😱

Son zamanlarda izlediğim tüm diziler dahil en iyi bölümdü. Çok beğendim. Nazlı ve Savaş'ın sahneleri çok hoşuma gitmeye başladı. Çok yakışıyorlar.

Selin ve Ali'yi hiç söylemiyorum.
Selin deli, Ali ondan da deli.

Çok iyi bir bölümdü, soluksuz izledim. İnşallah iyi reytingler alırız.

Beğendim bu bölümü dizi gittikçe güzelleşecek gibi. Ali ve Selin'in sahneleri daha güzel oluyor onlara daha çok ısındım

Beğendim bu bölümü dizi gittikçe güzelleşecek gibi. Ali ve Selin'in sahneleri daha güzel oluyor onlara daha çok ısındım
Aynen, müthiş bölümdü.

Bu Savaş'ın olaylar falan baya iyi.
Ben şeye takıldım ama. Şimdi bu kızların okuduğu okulda erkeklerde vardı. Ama okulun isminde ''İzmir Kız Lisesi'' yazıyordu?

Aynen, müthiş bölümdü.

Bu Savaş'ın olaylar falan baya iyi.
Ben şeye takıldım ama. Şimdi bu kızların okuduğu okulda erkeklerde vardı. Ama okulun isminde ''İzmir Kız Lisesi'' yazıyordu?
Savaş hiç oynayamıyor bence, bunun sevgilisi bir gün çıkagelecek o sırada da belki Nazlı'ya ilanı aşk yapıyor olacak. Şimdiden senaryoyu söyleyeyim
O Kız Lisesi olayına hiç dikkat etmedim eğer öyleyse bariz hata var

@Yiğitt ve sen zaten Savaşı iyi oyuncu diye diziye almamislar ki @Çiğdem- vari kızları kendilerine cekmek için almislar ki çekiyor valla nida falan hastasi oldu instagram twitter yıkılıyor.

Niye bence iyi oyuncu.

Bunun sevgilisi ölmüş deniyor.

@Yiğitt ve sen zaten Savaşı iyi oyuncu diye diziye almamislar ki @Çiğdem- vari kızları kendilerine cekmek için almislar ki çekiyor valla nida falan hastasi oldu instagram twitter yıkılıyor.
Olabilir, almışlar.

hala konuyu acamadılar çok sıkıcı bir bölümdü. boşluktan izlenir anca