Günümüzde Kaç Saat TV Başına Geçip, TV'yi Açıp İzliyorsunuz?

Günümüzde Kaç Saat TV Başına Geçip, TV'yi Açıp İzliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    10

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Günümüzde bazı kişiler artık TV başına geçip, TV'yi açıp izlemiyor. Siz izliyorsanız kaç saat izliyorsunuz? Etrafınızdaki insanlarda durumlar nasıl, onlar TV başına geçip, TV'yi açıp izliyorlar mı çok?

ttv4.jpg

• Beğendim
Reactions: Angelica

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Televizyon izleyen kaldı mı ki? (b)

Ben geçtiğimiz sezon TV dizisi izlemedim zaten ama ondan önce takip ettiğim tek tük dizileri de Youtube'dan hızlandırılmış bir şekilde izliyordum. Reklam ve özetlerle beraber 5 saati bulan dizileri TV'den takip etmek çok mantıksız bir şey kesinlikle.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
eskiden çook izlerdim..ama a2 çocuklar duymasın teve 2 akasya durağı ve show haber izliyorum..TRT de uyanış

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060

Ben geçtiğimiz sezon TV dizisi izlemedim zaten ama ondan önce takip ettiğim tek tük dizileri de Youtube'dan hızlandırılmış bir şekilde izliyordum. Reklam ve özetlerle beraber 5 saati bulan dizileri TV'den takip etmek çok mantıksız bir şey kesinlikle.
Nadir kişilerdenim ben. TV başına geçip, TV'yi açıp dizi ya da başka bir şey izlemenin keyfini hiçbir şey vermez ki, yılların alışkanlığıdır çünkü bu. :bhr:

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860

+9999 :bhr:. Bende internete yüklenince izliyorum :D

• Harika
Reactions: kerem

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Ben sabahları Müge Anlı izliyorum akşamda dizilerimi izliyorum yaz aylarıda sadece akşamları tv izliyorum

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Ben sabahları Müge Anlı izliyorum akşamda dizilerimi izliyorum yaz aylarıda sadece akşamları tv izliyorum
mesela akşam hangi diziler abla..bence izleyen vardır.yaşlı insanlar izler.yada parası olmayıpda internet alamayan vardır..hep annemler tv izler .gençler internet .yaşlı insanlar tfv

• Beğendim
Reactions: Angelica

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Ben yazın da kışın da kaliteli kanal FOX'umu çok izlerim, saatlerce. :bhr:

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
0-2 arası ama 2 saati de bulmuyor tabii ki. Kış zamanı da takip ettiğim 2 dizi var. Onların yeni bölümleri haricinde yine 0-2 saat arası diyebiliriz. :)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
mesela akşam hangi diziler abla..bence izleyen vardır.yaşlı insanlar izler.yada parası olmayıpda internet alamayan vardır..hep annemler tv izler .gençler internet .yaşlı insanlar tfv

O gün izlediğim hangi dizi varsa onu izliyorum ablam atıyorum mesela çarşambaları Kuruluş Osmanı izliyorum ben Salı Baba dizisini izliyordum öyle

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
O gün izlediğim hangi dizi varsa onu izliyorum ablam atıyorum mesela çarşambaları Kuruluş Osmanı izliyorum ben Salı Baba dizisini izliyordum öyle
anladım abla .kurulul osman süper dizidirde izlemiyom
------

0-2 arası ama 2 saati de bulmuyor tabii ki. Kış zamanı da takip ettiğim 2 dizi var. Onların yeni bölümleri haricinde yine 0-2 saat arası diyebiliriz. :)
takıp ettiğin hangi dizişler kardeşim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,780
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu konuda daha önce açılmış. :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Bu konu da 2013'de açılmış ve o zamanla bu zaman bir değil. İnsanın alışkanlıkları değişiyor. Ama yöneticiler konu silinmeli derlerse silebilirler. :bhr:

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
dirilişi daha çok severdim yeni oyuncularıda sevemedim abla
------

yaşlı insanlar 50 yaş ve üstü.gençler daha çook takılıyor nete bence