Show Güldür Güldür Show - Program Yorumları

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
uploadfromtaptalk1458818951194-jpg.49570

Kadrosunda Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Özge Borak, Aylin Kontente, Erdem Yener, Çağlar Çorumlu, İrem Sak, Onur Atilla, Derya Karadaş, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Uğur Bilgin, Özgün Aydın, Ayşegül Akdemir, Kıvanç Baran Aslan ve Ali Sunal gibi oyuncuların yer aldığı Show TV ekranlarının ilgiyle izlenen komedi programı Güldür Güldür Show ile ilgili yorumlarınızı, paylaşımlarınızı bu konudan yapabilirsiniz.

Güldür Güldür Show yeni bölümü ile her Cuma 20.00'da Show TV'de!​

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
@papuleoo bölümümüz hayırlı olsun. :D

Aslında açacaktım daha önce ama unutmuşum, iyi ki bahsettinde aklıma geldi. :D

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
102.Bölüm Fragman ve özeti

Bedava tiyatro bileti kazanan Hüseyin, ilk kez gittiği tiyatroya uyum sağlayabilecek mi? Diğer seyirciler Sinem, İsmail, Dilek, Fikri ve Yeter; Hüseyin'in tavırlarından rahatsız olacak mı?

Hüseyin, gerçekten kebapçıdan oyun sırasında yemek için kebap söylemiş olabilir mi? Güliz Ayla tiyatroda ne arıyor?

Verdiği balo sırasında ayakkabısını düşüren kızın peşinden giden Prens Şevket ve Dük Bilal geldikleri saraydaki kızları alabilecek mi? Kızları görmeden talip olan Bilal ve Şevket karşılarında Burcu ve Mehtap'ı görünce kararlarından dönecek mi? Derya Köroğlu ve Yeni Türkü'nün sarayda ne işi var?

Sürekli belediye kurslarına giden ve evini ihmal eden Aysel, çocukları İbrahim ve Nezaket ile kocası İsmail'in şikayetlerine nasıl karşılık verecek?

Aysel hangi önemli kursları alıyor ve bu dersler ne işine yarıyor? Kursun dans hocası Manuel Reina ile çalışan Aysel gerçekten dans etmeyi öğrenebilmiş mi?

Çok da büyük olmayan bir kanala kim 7 trilyon ister yarışması yapan Şevket ve yönetmen fikri, yarışmada son soruya kadar her şeyi bilen ve finale yükselen İsmail'in kazanmasını engelleyebilecek mi?

Kanal sahibi emekli mafya Hüseyin 7 trilyonu ödemek istemediğini Şevket'e nasıl anlatacak?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Teşekkür ederim aga [emoji2] artık bölümü uçuruz beraber [emoji2]
Ben eş zamanlı izleyemiyorum daha sonra skeçler nete yüklenince izliyorum ama yorumlarışırız tabii ki. :D

102.Bölüm Fragman ve özeti

Bedava tiyatro bileti kazanan Hüseyin, ilk kez gittiği tiyatroya uyum sağlayabilecek mi? Diğer seyirciler Sinem, İsmail, Dilek, Fikri ve Yeter; Hüseyin'in tavırlarından rahatsız olacak mı?

Hüseyin, gerçekten kebapçıdan oyun sırasında yemek için kebap söylemiş olabilir mi? Güliz Ayla tiyatroda ne arıyor?

Verdiği balo sırasında ayakkabısını düşüren kızın peşinden giden Prens Şevket ve Dük Bilal geldikleri saraydaki kızları alabilecek mi? Kızları görmeden talip olan Bilal ve Şevket karşılarında Burcu ve Mehtap'ı görünce kararlarından dönecek mi? Derya Köroğlu ve Yeni Türkü'nün sarayda ne işi var?

Sürekli belediye kurslarına giden ve evini ihmal eden Aysel, çocukları İbrahim ve Nezaket ile kocası İsmail'in şikayetlerine nasıl karşılık verecek?

Aysel hangi önemli kursları alıyor ve bu dersler ne işine yarıyor? Kursun dans hocası Manuel Reina ile çalışan Aysel gerçekten dans etmeyi öğrenebilmiş mi?

Çok da büyük olmayan bir kanala kim 7 trilyon ister yarışması yapan Şevket ve yönetmen fikri, yarışmada son soruya kadar her şeyi bilen ve finale yükselen İsmail'in kazanmasını engelleyebilecek mi?

Kanal sahibi emekli mafya Hüseyin 7 trilyonu ödemek istemediğini Şevket'e nasıl anlatacak?
Zerrin'in dansı süper. :A @xemrexxx

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bölüm her zamanki gibi çok eğlenceliydi. Özellikle son sahnedeki Bilal ve Şevket skeci tek kelime ile süperdi.

@mrt-06 aga izledin mi bölümü? Eğer izlemediysen ve izlemeyi düşünüyorsan seyirci sahnelerini de izle evlilik teklifi yapıldı [emoji2]

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bölüm her zamanki gibi çok eğlenceliydi. Özellikle son sahnedeki Bilal ve Şevket skeci tek kelime ile süperdi.

@mrt-06 aga izledin mi bölümü? Eğer izlemediysen ve izlemeyi düşünüyorsan seyirci sahnelerini de izle evlilik teklifi yapıldı [emoji2]
Bu akşam izleyeceğim aga. Kim Milyoner skecini merak ediyorum özellikle. :D

Hadi ya cidden evlenme mi teklif etti adam, o kısma ayrıca şimdi bakarım. :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bu akşam izleyeceğim aga. Kim Milyoner skecini merak ediyorum özellikle. :D

Hadi ya cidden evlenme mi teklif etti adam, o kısma ayrıca şimdi bakarım. :A

Milyoner skeci de iyiydi ben onu unuttum bile [emoji2]

Evet aga evlenme teklifi vardı hemde Ali Sunal sahneye çağırdı ve orada yaptı teklifi [emoji2]

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Dünkü muhteşem bölümde Ali Sunal müjdeyi verdi. Güldüy Güldüy Show yayınlanmaya başlanacak. Umarım yeni bölümdür @mrt-06 aga sen izledin mi?

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Dünkü muhteşem bölümde Ali Sunal müjdeyi verdi. Güldüy Güldüy Show yayınlanmaya başlanacak. Umarım yeni bölümdür @mrt-06 aga sen izledin mi?
Dün izleyemedim aga, bugün tekrarı vardı. Bugün izlerim ama yayın akışını değiştirirlerse netten izlerim. Skeçler güzel duruyordu. :D

Güldüy Güldüy Show'un 15 Tatili zamanı başlaması mantıklı olur bence, mesela Pazar günleri yayınlansa ilgi görür. :)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Dün izleyemedim aga, bugün tekrarı vardı. Bugün izlerim ama yayın akışını değiştirirlerse netten izlerim. Skeçler güzel duruyordu. :D

Güldüy Güldüy Show'un 15 Tatili zamanı başlaması mantıklı olur bence, mesela Pazar günleri yayınlansa ilgi görür. :)
Ali Sunal açıkladı ama detaya inmedi. Umarım okullara göre ayarlayıp bütün yıl devam ederler.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Eşofmanli Şevket hoca'yı izledim. Güzel dönüş yaptı Çağlar Çorumlu. :D
İsmail'in Ben Fero çıkışı harikaydı. :D