Gülben Ergen'den 40. Anaokulu!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
'Çocuklar Gülsün Diye' derneği başkanı Gülben Ergen'den ülkemize 40. anaokulu!

Gülben Ergen ve Denizli halkı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı Denizli'nin Çivril ilçesinde açılan anaokulu ile erken kutladı! Denizli Valisi'nin de katıldığı açılış töreninde pandemi önlemleri dikkate alındı.

'Çocuklar Gülsün Diye' derneği 41. anaokulu için çalışmalara başladı. İşte Denizli'deki açılış töreninden fotoğraflar:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Okul öncesi eğitimin önemini bilen, fırsat eşitsizliğine seyirci kalmayan bilinçli bir kadın, ebeveyn, anne...

Bir eğitimci olarak her zaman arkandayım. ❤️ 41 kere maşallah şimdiden. 🧿

• Harika
  • Üzücü
Reactions: Angelica and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
"Bir iyiliğin iyilik olabilmesi ve noksansız yerine getirilmesi için bazı şartlar vardır. Bunların en önemlisi iyiliği Allah rızası için yapmaktır. Bunun için mümkünse yaptığı iyiliği gizli yapmak, halkın görmesini istememek, onu yaymaktan, açığa vurmaktan sakınmaktır." ✍️✍️

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
"Bir iyiliğin iyilik olabilmesi ve noksansız yerine getirilmesi için bazı şartlar vardır. Bunların en önemlisi iyiliği Allah rızası için yapmaktır. Bunun için mümkünse yaptığı iyiliği gizli yapmak, halkın görmesini istememek, onu yaymaktan, açığa vurmaktan sakınmaktır."✍️✍️
Evet çok doğru ama açılış falan bu tarz şeyler ister istemez gizli kalmıyor artı kalmasında. Belki diğer ünlülerde ders alıp bir şeyler yapar.
Bazen belirtmek gerekir.

Normalde evet bir elin verdiğini diğer elin görmemesi gerek denilir. Bir öğrenci okutmak, ihtiyacı olana ramazan paketi, bayramlarda ihtiyacı olanları sevindirmek bunlar gizli kalmalı ve bunu gayet gelir düzeyi normal bir aile de yapabilir ama okul açmak gibi büyük durumlar belli edilmeli ve bunu çok zengin insanlar yapabilir 😊

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kendisinden pek hoşlandığım söylenemez ama takdir edilesi bir işe imza atıyor bu konuda.

Reklam için mi yapıyor gerçekten iyi bir insan mı orası beni ilgilendirmez ama sonuçta birilerinin yararına olacak bir proje bu. Diğer ünlülere örnek olması açısından da göz önünde yapılmasında bir sakınca görmüyorum. Keşke ünlüler ihtiyacı olanlara yardım etme açısından yarışsalar birbirleriyle. (Yardım edilen kişiyi afişe etmemek kaydıyla)

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
"Bir iyiliğin iyilik olabilmesi ve noksansız yerine getirilmesi için bazı şartlar vardır. Bunların en önemlisi iyiliği Allah rızası için yapmaktır. Bunun için mümkünse yaptığı iyiliği gizli yapmak, halkın görmesini istememek, onu yaymaktan, açığa vurmaktan sakınmaktır."✍️✍️
Kadın bunları tamamen kendi parasıyla yapmıyor yalnız dernek bu bağışlarla yapılıyor. RTÜK'ten iznimiz var diyor her katıldığı programda SMS numaralarımızı verebilirsiniz diyor. Gizlenecek bir şey yok ortada tam tersi herkese ulaşmalı.

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Angelica and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Kadın bunları tamamen kendi parasıyla yapmıyor yalnız dernek bu bağışlarla yapılıyor. RTÜK'ten iznimiz var diyor her katıldığı programda SMS numaralarımızı verebilirsiniz diyor. Gizlenecek bir şey yok ortada tam tersi herkese ulaşmalı.

Ay tamam be. :A Çok sevdiğin bir şeyi savunurken tüm eğlenceni bir kenara bırakıp ciddi ciddi nutuk çekmen ürpertiyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Bu proje için çok çalışıp emek verdi ne güzel 40 anaokulu olmuş bile eminim 81 ilin hepsinde de açacak :D

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kendisinden pek hoşlandığım söylenemez ama takdir edilesi bir işe imza atıyor bu konuda.

Reklam için mi yapıyor gerçekten iyi bir insan mı orası beni ilgilendirmez ama sonuçta birilerinin yararına olacak bir proje bu. Diğer ünlülere örnek olması açısından da göz önünde yapılmasında bir sakınca görmüyorum. Keşke ünlüler ihtiyacı olanlara yardım etme açısından yarışsalar birbirleriyle. (Yardım edilen kişiyi afişe etmemek kaydıyla)
Ben de çok hoşlanmam ama yaptığı iş ne olursa olsun güzel bir şey