Gülşen - Bangır Bangır (2015) Albüm Kapağı ve Şarkı Listesi

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Bir Fırt Çek çok geride kalmış , şaşırdım. Şarkıya çok geç ısındım ama şuan bana göre albümün en iyisi. Albümde boş şarkıda yok ayrıca. Keşke bu şarkıların hepsi tek albümde toplanmasaydı. Harcanacaklar maalesef :(
Ben de şaşırdım aslında baya dinliyorum. :D
Harcanan şarkılar kanayan yaramız zaten. :( Sadece bu değil Önsöz ve Beni Durdursan Mı albümlerinde de hit potansiyeli olan çok şarkı kliplendirilmedi. @denizz19

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne kaliteli albüm yav, 3.5 yıl geçti hala dinlemeye doyamıyorum. Böyle kaliteli bir albümle kayboluşu güzel oldu tabi, şimdi daha iddialı albüm bekliyorum. Bu albüm tüm sanatçılar arasında açık ara ilk 10'a girebilecek albüm.

'Bangır Bangır' harika şarkıydı, çabuk sıktı belki ama o dönem öyle böyle dinlemedim. Yapılmış en iyi klip de bu şarkıya çekildi, ülkemizde yapılan en iyi klip açık ara ''Bangır Bangır'' derim.

Bir Fırt Çek, Dan Dan, En Sevdiğim Yanlışım, Ellerinden Öper, Büyük Hatırın Var, Parti Kur Oy Vereyim, şarkıları favorim. Slowları ayrı güzel olmuş ama birkaç şarkısı ilgi çekmedi, ben onları da beğendim şahsen. Bu aralar çok sardım albüme, her şarkısını günde 2-3 kere dinliyorum. :bhr:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Başlığı görünce açıp baştan sona dinledim yine albümü.

Gerçekten hala dinlenesi çoğu şarkı. Dan Dan benim için uzun vadede Bangır Bangır'ı da geçip bir numaraya oturdu.

Galiba çok aşırı hit olan şarkıların dezavantajı oluyor bu. Bir önceki albümde de Kardan Adam, Yatcaz Kalkcaz'ı geçmişti uzun vadede. :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Ben hala Önsöz'ü dinliyorum, Bangır Bangır daha yeni gibi. :D Resmen hit şarkı kıtlığı çektiğimiz şu sene Gülşen bu kadar aradan sonra bile Bir Fırt Çek'e güzel bir klip çekse yazın hitlerinden olabilirdi.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben hala Önsöz'ü dinliyorum, Bangır Bangır daha yeni gibi. :D Resmen hit şarkı kıtlığı çektiğimiz şu sene Gülşen bu kadar aradan sonra bile Bir Fırt Çek'e güzel bir klip çekse yazın hitlerinden olabilirdi.
Önsöz bir başka güzel zaten ya. En iyi albümü olabilir. Özellikle hareketli şarkılarının altyapıları muhteşem bu albümde.