Görevimi Bırakıyorum.

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
bu arada Uğur @92'deki mesajını görmemişim panpa kusura bakma,düşüncelerin için teşekkür ederim :)

şöyle bi durum var ama ben çok uzun süredir buradayım ve görevimi bırakmamın nedeni hiçbir sorun değil,sadece kişisel tercihim :) @98'deki baba metaforu hoşuma gitti ama şöyle bir durum da var ki biz küçükken baba evi geçindirir bizi yetiştirir ama biz yetiştikten sonra babadan bu tür görevleri devralırız.ha ben sen yokken buralar hep benimdi benden öğrencek çok şeyin var gibi şeyler söylemek istemiyorum,yanlış anlama da,aynı metaforla cevap vermeye çalıştım ve biraz saçma oldu ama mantığımı anlamışsındır :)

beni kadronuzda görmek istemeniz gerçekten gururlandırdı bu arada.

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
uzun zamandan beri burdayım en eskilerden sayılıyorum hatta. çok kişi tanıdım ama saygı duyduğum az kişi var. bunlardan biriside sensin fikirlerin kararların önemli benim için her zaman ama bu seferde sen beni önemse. uzun zaman ayrı kaldım gelmedim ama telafi etmek için geri geldim ve burdayım artık. tamamen bırakmıyorum ve en önemliside tamamen ve kırgın olarak bırakmıyorum.

Duygusuz

...
Founder
Reaksiyon puanı
1
Puanı
119
Web Sitesi
fav10.net
Ne kusuru canım...

Kişisel tercihinize saygı duyuyorum duymak da zorundayım zaten... Ama sizi böyle bırakıvermek her zaman benim pişmanlığım olarak kalacak...

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
@103 sen bizi bırakmıyorsun ki,biz de sizi bırakmıyoruz :) banlansak da yanınızdayız sizin.

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
valla şimdi bırakıp kaçmak üzereyim şu duygu seli bitene kadar :D
emekli olmak istiyorum ben 4,5 sene oldu be banada yazık :D

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
gidiyorum valla çay kahve dedikodu takılırım bikaç gün arada gelir bu sayfayı okurum öptüm sizi canlarım :D

KrAlemci

Emekli
Reaksiyon puanı
48
Puanı
169
Web Sitesi
www.eacakici.com
Dostlar yakışmıyor emeklilik sizki forumun çınar ağaçları yükün büyüklerini taşımak için çaba göstermis insanlar bu forumun sizlere yönetimde ihtiyacları var Doğan ;) panpa efsaneler hep yaşar renk fark eder mi deme sana yönetimde ihtiyacımız var tugba aynı sekilde sanada :)

The Killing

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
159
Gitmeyin la. :( Durup dururken önce gurura, sonra da hüzüne bağlamışsınız. Online ortamda hüzün mü olur beyler... Kendinize gelin. :)

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
evet panpalar,yoğun ısrarlar sonucu emekliliği askıya aldım,şimdilik süper moddan devam etçem.ilerleyen zamanlarda ne yönde değişim olur bu kararlarda bilemiyorum.

Tuğba'nın yetkisi ise kendi isteği üzerine alındı,ama kendisi bir yere gitmeyecek tabii.

saygılar.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tuğba seni de tekrar yönetimde görmek istiyoruz. Yönetime kısa bir ara olarak düşünüyorum bunu :)

Bir de Neferet, süper mod değil co-admin olsun diyenler beğenebilir mi ? :D

Prncss..

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
ayrıca ozan beğeni toplamaya çalışma bak konu açılmış oraya git zaten beğeniyolar :D
Yakın zamanda admin olarak dönmek hedeflerim arasında :p