Unutulmaz Gönül | Kanal D

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Gönül ~ Sinematurk.com

'Dadı' dizisiyle ekranlarda reyting rekorları kıran Gülben Ergen'in büyük beklentilerle 5 yıl sonra ekranlara döndüğü, 3 evlilik yapmış 3 çocuklu bekar bir kadını canlandırdığı "Gönül" dizisi sadece 7 bölüm sürmüştü.

Gani Müjde'nin iknalarıyla dizilere dönmeyi kabul eden Gülben Ergen, teklife evet demesinde Gani Müjde'nin "Bu senaryo sevgiye kilitlendi. Her cümlenin sonu sevgiye çıkıyor." sözünün etkili olduğunu söylemişti. Dizide Gülben Ergen'e Şevket Çoruh, Güven Kıraç, Ragıp Savaş, Belma Canciğer ve Ayşen Tekin gibi isimler eşlik etmişti.

Masalevi - Ali Gündoğdu'nun yapımcılığını, Asena Bülbüloğlu'nun uygulayıcı yapımcılığını, Faruk Teber'in yönetmenliğini ve Gani Müjde'nin senaryosunu üstlendiği dizi için Gülben Ergen'in ekranlara döndüğünü duyurduğu özel tanıtım hazırlanmıştı.

"Ben Gönül'le geliyorum. Kanal D ekranlarına geliyorum. Ben Gönül'ü çok sevdim siz de seveceksiniz. Gönülden sevdiyseniz eğer Gönül izlemeye değer..." İşte o tanıtım:

Gülben Ergen dizi yayından kaldırıldıktan sonra şu açıklamayı yapmıştı: "Gönül dizisine çok inanarak başladık. Çok iyiydik ama olmadı. Ben hayatımda ilk kez yanıldım... Gönül dizisi beni yanılttı."

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Seyircinin gönlüne giremedikten sonra neye yarar bu sözler. :A :A

Kadroda da yok yokmuş. :eek: Yazık olmuş kadroya. Keşke şarkıcı yerine oyuncu bir başrolü olsaymış. :A

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and 12.Adam

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Söylemezsem Olmaz ekibi toplanmış konuya. :A

Seyircinin gönlüne giremedikten sonra neye yarar bu sözler. :A :A

Kadroda da yok yokmuş. :eek: Yazık olmuş kadroya. Keşke şarkıcı yerine oyuncu bir başrolü olsaymış. :A
Gani Müjde'nin kaleminde harcanmış asıl bu kadro. :A @Afet Güçverir

• Güldürdün
Reactions: Özgür