'Gönül Dağı' Yeni Sezonda Devam Edecek! | TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FbVxXKxXgAAg4vu

TRT 1'in Körpü Film imzalı sevilen dizisi 'Gönül Dağı'nda sürpriz gelişme!

Berk Atan, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Ecem Özkaya, Nazlı Pınar Kaya, Serkan Kuru ve Ferdi Sancar'ın başrollerinde yer aldığı dizinin 4. sezon onayı aldığı ve yeni yayın döneminde de devam edeceği öğrenildi.

Öte yandan cumartesi akşamları büyük bir ilgiyle izlenen dizinin kadrosuna doktor Kenan'ın (Kuru) kardeşi Barış karakteriyle başarılı oyuncu İnan Ulaş Torun dahil oldu.

Gönül Dağı, yeni bölümleriyle her cumartesi 20.00'de TRT 1'de.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Ben bu diziyi bir kez bile izlemedim, ama genel olarak bu tarz diziler çok uzayınca saçmalamaya başlıyor. Ki, bu sezon bu dizi ile ilgili de artık yorumlar hiç iyi değil.
Gelecek sezon Cumartesi'ye güçlü diziler gelirse, boşluktan izlenen Gönül Dağı-Kardeşlerim ikilisini reyting yarışından kolaylıkla düşürür.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,160
Puanı
1,061
Evde ilgiyle cumartesi akṣamları izleniyor. Lakin bende bu sezon pek izlemiyorum zira @Ahmed 'in yazdığı gibi senaryo saçmalıyor veya tekrara giriyor yada bazı konular sakız gibi uzatılıyor.

Bence aile dizisi olarak ekrandaki en iyi dizilerden biri ve oyuncuların hepsi harika. Ama tadında bırakmakta yarar var diyorum.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Reytingleri düşse bile TRT olduğu için kanalı rahatla sezon sonunu görür maalesef. :(

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
15 bölüm için yeni sezon olurmu ya
Bu bölüm sayısı da barış beyfendi içinmiş ya
------

Bu sezon Dünya Kupası ve deprem sebebi ile çok ara verdi dizi. Gelecek sezon da yayınlanması izleyenler için isabetli bir karar olmuş. :)

O değişebilir bence ama kışa kalmadan da dediğin gibi bitirebilirler. :)
Zaten hikaye diye bişey kalmadı ki artık yeni dizi yapmaları lazım cumartesiye belki dijitalde tutan iş olursa TV'ye alabilirler.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,311
Puanı
280
3. Sezonun başından daha ilk bölümde Ali'nin (Taner'in oğlu) büyümüş halinin arka planda söylediklerini hatırlayınca insan zaten dizinin 4. Sezonunun olacağını anlıyor. Benim anlamadığım yorumlar neden bu kadar olumsuz? Dizi baştan beri planlandığı gibi gidiyor. Örnek verecek olursak ikinci sezonun ilk bölümüne dikkatlice bakarsak aslında Dilek karakterinin sezon içinde ekibe veda edeceğini çok net bir şekilde anlamış olurdu seyirci. Bu sezonun başında ki bölümde de benim anladığım kadarıyla Taner'in oğlu Ali icatların hepsini bitirebilen isim olacak. Dedelerinden torunlarına miras kalan icatlar ve bunları gelecek nesile aktarıp göçüp gidecek olan Taner,Veysel,Ramazan. Bu şekilde bu üç amcaoğlu da kendi üzerlerine düşen misyonu tamamlamış olacak ve dizide bu şekilde bitmiş olacak. Bana göre herşey planına göre gitmeye devam ediyor.

• Beğendim
Reactions: emreemreu

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Bu bölüm sayısı da barış beyfendi içinmiş ya
------

Zaten hikaye diye bişey kalmadı ki artık yeni dizi yapmaları lazım cumartesiye belki dijitalde tutan iş olursa TV'ye alabilirler.
Gerçekten mi valla seyfo yeni sezonda 15 bölüm süreceğini sanmıyorum ya dahada fazla sürer