Gölgedekiler Yine Çarşamba'ya Alındı!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,641
Puanı
1,061
Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşan, fantastik hikayeleriyle içimizi ürperten dizi ''Gölgedekiler'' gün mü değiştiriyor?

İlk olarak Perşembe günü yayın hayatına başlayan dizi bir ara Çarşamba gününe alınmış bir hafta yayınlanıp tekrar Perşembe'ye alınmıştı. Ancak dizi bu hafta yeniden Çarşamba gününe alındı.

Show Tv diziyle ilgili nasıl bir tutum izleyecek yakında göreceğiz.

thumbnail_1401130500.jpg

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Dizi çok fazla gün değişiyor.Ama çarşamba rakipi az olduğu için daha iyi gider. :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,641
Puanı
1,061
Haklısın da odada netbook yokmu wifiden gir izle :-) ama yurt hayatı zor yaşamadığım için bilemem belki ama Allah kolaylık versin :)
Netbook mu :D Odalarda ne arasın onlar wifi var ama o da kopuyor düzgün izlenmiyor. Kantinde televizyon var onu da sadece Çarşamba Sevdaluk için kullanabiliyorum. :D Cuma Medcezir izliyorlar :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Netbook mu :D Odalarda ne arasın onlar wifi var ama o da kopuyor düzgün izlenmiyor. Kantinde televizyon var onu da sadece Çarşamba Sevdaluk için kullanabiliyorum. :D Cuma Medcezir izliyorlar :)
Anladım yurt şartları biraz kötüymüş :( ama sıkma moralini ,sevdaluku nasıl izlettiriyorlar peki iyi ou açabiliyon

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bitse daha doğru olacak, Show TV'ye yakışan bir dizi değil. Acayip Hikayeler tarzında olsaydı neyse de bu dizi hiç olmadı Show TV'ye...

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,641
Puanı
1,061
Anladım yurt şartları biraz kötüymüş :( ama sıkma moralini ,sevdaluku nasıl izlettiriyorlar peki iyi ou açabiliyon
Sevdaluk varken karşıma kimse çıkamaz :D Hoş açtığım zaman herkes onu izliyor kimse şu var şunu aç demiyor :D

Bitse daha doğru olacak, Show TV'ye yakışan bir dizi değil. Acayip Hikayeler tarzında olsaydı neyse de bu dizi hiç olmadı Show TV'ye...
Şuan hangi dizi yakışıyor ki Show'a :D Sevdaluk dışında. Gerçi Mihrap Yerinde güzel ama :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Sevdaluk varken karşıma kimse çıkamaz :D Hoş açtığım zaman herkes onu izliyor kimse şu var şunu aç demiyor :D

Şuan hangi dizi yakışıyor ki Show'a :D Sevdaluk dışında. Gerçi Mihrap Yerinde güzel ama :D
Çok iyi yaa yurdu çarşamba eline geçirmişsin hep öyle devam et ;)