Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı 'HELLO' Dergisinde!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,011
Puanı
1,061
GB72BPgXMAQt4tb

Uyumlarıyla beğeni toplayan ve 2023'e damga vuran Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı'dan dergi sürprizi!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi olan 'Ömer'de birlikte rol alan çift, HELLO! dergisinin yılbaşı özel sayısı için kamera karşısına geçti ve Gökçe Ateş Kantarcı'nın sorularını yanıtladı.

Gökçe Bahadır: "Selahattin ile ilk işimiz ve ilk tanışmamız. Buna rağmen birbirimizi sanki daha önceden tanıyormuşuz gibi rahattık. Aramızda iyi bir enerji oluştu. Selahattin'i öncelikle bir insan olarak seviyorum, iyi oyuncu olarak da çok başarılı buluyorum."

Selahattin Paşalı: "Gökçe, kalbi ve ruhuyla oynayan bir oyuncu. Kendini ana bırakma ustası. Ama ben sadece oyunculuğunu izlemiyorum. Kariyerinin 20'inci yılında hala sete getirdiği neşe ve pozitiflik, hayranlık uyandırıcı. Ona sahip olduğumuz için hepimiz çok şanslıyız."

GB29K_QWAAAQbZR

Son düzenleme:

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
403
Puanı
104
harika gorunuyorlar. kaliteli oyunculuklari bir yana, ropartajini keyifle okumak istedigim -omer dizisindeki naif ve cok uyumlu ozel ikili- .

hello dergisine kendi adima cok tesekkur ederim. < secim olarak.merak edip alip okuyacagim kapak fotosu ve ikilisi olmus.

diger yandan yeri gelmisken yazayim : basrol ikilimiz -yeni sezon basladigindan bugune <> bir de dizi de one ciksalar cok guzel olacak . . . <sahneleri bir elin parmaklarini gecmiyor *dakika olarak....
kaliteli oyunculuklari bir yana cok yazik ediliyor su guzelim uyum'a .

• Beğendim
Reactions: Angelica

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
403
Puanı
104
sevgili aserat , icerikler icin ayri ayri tesekkurler.

dergiyi henuz almadim(cmts,pazar alirim diye not etmistim listeme)
ancak, bi tanidigim benden once davranip almis, ardindan icerigi bana bayagi ovmustu....

senin ekledigin resimler muhtesem gorunuyor, gokce, her giydigi tasarim da oldugu gibi yine yeni yeniden yakmis ortaligi :bhr: . . .
< ancak, belirtmeden olmaz -kulup dizisi firat tanis ile olan cekimde giydigi muhtesem kirmizi tasarim gibi - bu ustte yer alan cekimdeki kirmizili tasarim ayri bir guzel yakisiyor(bence).

*vidyo linki guzel surpriz oldu acikcasi . < sevgili selahattin minnos kedi gibi gorundu gozume:) :bhr:

tanim ; birbirlerine karsi soylemlerinin cok guzel ve klas oldugu,
tasarimlar , cekilen resimler ve vidyo dan harika enerji yaydiklari bir is olmus .

ps;

selahattin'in son linkte yaptigi aciklamalar ve betimlemeler,ornekler vs
derinlikli ,kaliteli ve takdire sayan olmus. belirtmeden bitirmek istemedim.

toplam da cok begendim.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Aserat

Dante

Favori Üye
Reaksiyon puanı
403
Puanı
104
Yandı buralar 🔥🔥🔥

GCHOkHXWYAA_u1O

GCHOk1AXcAA0qNy
tek kelime ile : muh te sem gorunuyorlar ;) :bhr::love1:

ilk olarak , gokce'mize deginirsem : hangi proje icin kamera karsisina gecerse gecsin , cidden her kare de cekici enerjisini guzel yas almasiyla beraber makyajli olsun veya olmasin guclu yansitan ve aurasi ile farkli oldugunu hissettiren bir kralice .
daha once de belirttigim gibi , benim kendisine en favori yakistirdigim ~ enerjisini ve klasini aurasini yansitan rengin: kirmizi oldugunu dusunuyorum.

< son donem baz alirsam ,once *kulup dizisi foto cekimlerinde simdi de *hello dergisi cekimlerin de cok guzel kaliteli kareler cikmis .

diger yandan, selahattin pasali da tipki dizi de oldugu gibi bu karelerde de gokce ile cabuk uyum saglamislar. *roportaj da her ikisinin de verdigi yanitlar oldukca etkileyici ,derinlikli ve doyurucu olmus.

karsilikli oyunculuk performanslariyla a klas dokturen ikilinin 'foto cekimlerinde de ayni randimani vermesi adeta guzel bir profesyonellik ornegi .

stile yonelik belirtmeden olmaz - kanimca, selahattin pasali
*takim elbise olsun, gomlek, palto olsun -uzerine giyer giymez klas sekilde yakistigini yansitan aktorlerimizden.

bu baslik altinda ilk mesaj dan son mesaja eklenen tum resim vs linkler de giyimlerden pozlara, uyumlara hepsi bir arada harika bir is ortaya cikmis gibi.

*hello dergisine de tekrardan tesekkur ediyorum .son yillarda bu denli cok iyi uyumlu ikiliye 'kayitsiz kalmadiklarindan dolayi....

son resim icin ayrica tesekkurler sevgili aserat.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,419
Puanı
280
Gökçe sarılmıṣ ama :A
Niye beee 😂 Selahattin de bir fotoğraf da belinden kavramış işte. Twitter kullanıcısı bile öncelikle Bismillahirrahmanirrahim diyerek fotoğrafı çekememiş. 😅
Yapmadıkları bir tek kiss kalmış, neyse ki onu da dizide görüyoruz 🥰😎. Ahahaha