Funda: ''Favorim Damla, Şampiyon Kesin Olabilir''

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Geçtiğimiz hafta yarışmaya veda eden Funda Alkayış'tan samimi açıklamalar!

'Gönüllüler' takımında yarışan ve geçtiğimiz hafta elenen Funda, bu sabah 'Survivor Panorama'ya konuk oldu. Funda, favorisinin Damla olduğunu ve bu yıl şampiyon olarak kesin olabileceğini söyledi. Damla'nın kendini potaya koymasını da ''çok cesur davranış'' olarak değerlendirdi.

@eskici @vadikızı @Dosi @MasacRE- @DarkLegenD @Forumdash @legolas9900 @dreamy @HachiKo @BesaleT @sokak sanati @S.G.A.T. @Harunnn60 @kerem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Damla, Sema ile yaptığı sevinç gisterisini, Potaya çıkma hareketiyle unutturdu. Yarışmada başka hatalar yapmazsa finalde kesin olacağı belli olan tek kadın yarışmacı.

Bana göre güç olarak Nagihan en güçlüleri ama oy potansiyelinin çok fazla olduğunu sanmıyorum.
Merve bu sene bitik. Kıbrıs'ı zor görür gibi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,515
Puanı
1,060
Damlanın şampiyon olacağını hiç sanmıyorum,Hilmi ve Turabi varken

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hilmi karşı takıma geçince çöktü ama Damla istikrarlı bi şekilde devam ediyor. Bence de Sema ile bu sezonun en iyi 2 kadını. Erkeklerde Turabi ve Adem ön planda bir de Ümit ama Ümit şampiyon olamaz.:X

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,645
Puanı
710
Ben de olabileceğini düşünüyorum. Damla, Adem, Hakan bu üçünden biri kazanır bence.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,591
Puanı
1,060
Berna olmadığı için artık umrumda değil. Bu sezona All Star kadar ilgi gösterilmedi zaten.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Damla katıldığı ilk sezonda 3.olmuştu çoğu kişi onun bunu hak etmediğini söylüyordu Damlanın oylarının sms te fazla çıkması eleştirildi o sezon hatta forumda dahi oldu bu,işte bu sezon Damlanın başarılı olduğunun ispatı oldu,çünkü Damlanın yakaladığı istatistik iyi yarışmacı olduğunu kanıtlıyor:)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Damla katıldığı ilk sezonda 3.olmuştu çoğu kişi onun bunu hak etmediğini söylüyordu Damlanın oylarının sms te fazla çıkması eleştirildi o sezon hatta forumda dahi oldu bu,işte bu sezon Damlanın başarılı olduğunun ispatı oldu,çünkü Damlanın yakaladığı istatistik iyi yarışmacı olduğunu kanıtlıyor:)
Evet ben @eskici haketmedi diyenlerdendik :A Damla'yı hala tam sevemedim nedense ama bir kadın şampiyon olacaksa hakeden şimdilik o gibi. Nagihan hakediyorda ama ilk sezon çok gıcıktı :F ondan dolayı sms oranı azdır.
Sema güçlü ama bir Nagihan, Bir Damla değil. Sema İpek ile yarışa yarışa birinci oluyordu. İpek gitti düştü performans.
Nagihan tek gönüllülerdeyken Damla'yıda Semayı'da genelde hep yenerek gücünü kanıtladı.
Damlada şimdi güçlü olduğunu kanıtladı ünlülere galip gelerek. Ünlüler Birsen Yağmur Nevin İpek ve Funda'dan puan aldılar hep. hHpside ya güçsüz yada orta performansa sahip kişiler.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Evet ben @eskici haketmedi diyenlerdendik :A Damla'yı hala tam sevemedim nedense ama bir kadın şampiyon olacaksa hakeden şimdilik o gibi. Nagihan hakediyorda ama ilk sezon çok gıcıktı :F ondan dolayı sms oranı azdır.
Sema güçlü ama bir Nagihan, Bir Damla değil. Sema İpek ile yarışa yarışa birinci oluyordu. İpek gitti düştü performans.
Nagihan tek gönüllülerdeyken Damla'yıda Semayı'da genelde hep yenerek gücünü kanıtladı.
Damlada şimdi güçlü olduğunu kanıtladı ünlülere galip gelerek. Ünlüler Birsen Yağmur Nevin İpek ve Funda'dan puan aldılar hep. hHpside ya güçsüz yada orta performansa sahip kişiler.
Yok sizin dışınızda biri ayrıca Damlaya çok gıcık oluyordu bu sözüm aslında ona:A bu konuda da katılıyorum Nagehan ile Damla bu sezon çok başarılılar inşallah bu başarıları kalan oyunlarda da artar:)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
İzleyemiyorum ama favorim Adem benim o olmazda Damlanın olmasını isterim valla :D