CW Frequency 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Amerika'nın gençlik dizileriyle öne çıkan kanalı CW'da yepyeni bir dizi başladı.

2000 yapımı Frequency filminin yeniden çevrimi olan aynı adlı dizinin ilk bölümü dün gece yayınlandı.

Diziyle ilgili yorumları sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

Frequency-TV-show-on-The-CW-season-1-canceled-or-renewed.png

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B01

Başları biraz durgundu ama sonrada acıldı:X Allah'tan fragman aklımdaydı da sabır çekerek izledim:FBence diziye şans ver @Çiğdem- The 100 gibi sonradan ilgi görür ama sonrasında çuvallarsa şaşirmam:F

Sanki baba-kız değil de orjinaldeki gibi baba-oğul olsaydı.Ne bileyim erkek hikayesi daha iyi gibi duruyor.
Kızın başlarda babasına olan kızgınlığını erkek versiyon olsaydı diye düşündüğümde aklıma Dean'ın babasına olan öfkesi geliyor:A Babayı kurtardı ama anne gitti. Kızın babasından büyük çıkması güldürdü:F
Diziyi takiplemeye karar verdim umarım bozmaz :X
8/10

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,686
Puanı
1,061
S01B01

Başları biraz durgundu ama sonrada acıldı:X Allah'tan fragman aklımdaydı da sabır çekerek izledim:FBence diziye şans ver @Çiğdem- The 100 gibi sonradan ilgi görür ama sonrasında çuvallarsa şaşirmam:F

Sanki baba-kız değil de orjinaldeki gibi baba-oğul olsaydı.Ne bileyim erkek hikayesi daha iyi gibi duruyor.
Kızın başlarda babasına olan kızgınlığını erkek versiyon olsaydı diye düşündüğümde aklıma Dean'ın babasına olan öfkesi geliyor:A Babayı kurtardı ama anne gitti. Kızın babasından büyük çıkması güldürdü:F
Diziyi takiplemeye karar verdim umarım bozmaz :X
8/10
Eee devamı yok mu ilk bölümde bitirdin mi diziyi? :D