Klasik Frasier - Dizi Yorumları

1x24 (Sezon Finali)

Biraz drama yoğunluğu da olan güzel bir bölümdü ama bir önceki bölümü daha çok sevmiştim.

Dizi genel olarak güzel, alıştıkça ilerleyen sezonlarda daha da seveceğime inanıyorum. Özellikle defalarca yazdığım gibi Niles karakterine hayran kaldım. :D Yalnız dizinin çok fazla sezonu var (11 sezon 😱) ve izlemediğim daha da iyi komedi dizileri olabilir. (Listem baya kabarık) O nedenle şimdilik diziyi dondurmaya alıyorum. İkinci sezonu mutlaka izleyeceğim ama 1 sene sonra mı olur 3 sene sonra mı olur bilemiyorum, başlamak istediğim diğer önemli dizileri daha çok sevip sevmememe bağlı. :):)

8/10

2x1 2x2 2x3 2x4

İkinci sezonu bir gün mutlaka izleyeceğim demiştim, 1 seneden birazcık fazlayaymış kısmet. :):)

İlk bölüm baya kötüydü ve böyle devam ederse bırakırım diye düşünüyordum ki diğer bölümler güzel geldi. Özellikle 3. bölüm efsaneydi. Durmaksızın güldürdü son 10 dakika falan. Süperdi. :A

6/10
8/10
9+ /10
8/10

2x5 2x6 2x7 2x8 2x9 2x10 2x11

İyi gidiyor genel olarak bazı bölümler hafif vasat kalsa da. 9 ve 11. bölümler baya komikti. :D

Eddie de harika ya. Valla köpeklerden genel olarak nefret ederim ama Eddie gibi bir köpeğim olsun isterdim galiba. :A

6-7-7-7-8-7-8

2x12 2x13 2x14 2x15

12'yi sevmedim. Zaten Roz'u hiç sevmiyorum ve bu bölüm ona odaklanmıştı.

13'te Frasier'ın katili maymun sanması ve polislerle olanlar güldürdü. :A

14'teki hırsız macerası da komikti. :A

15 de güzeldi ama Frasier'a üzüldüm bölümün sonunda. :A

7-8-8-8

2x16'dan 2x24'e

Genel olarak güzel bir sezon oldu. Kaliteli, hoş bir sitcom gerçekten. İzlemeye devam edeceğim yavaş yavaş da olsa. :)

2x17 sezonun en iyi bölümüydü. 9 aldı benden. :D

7-9-7-8-7-8-7-8-8

Uzun bir aradan sonra 7. sezonu bitirdim. Şaka maka 9 seneye yaklaşmış diziye başlayalı, bu kadar uzun zamana yaymayı başardığım için kendimi kutluyorum. :A

Bu dizideki başarılı komedi matematiği çok az dizide vardır. Gerçekten zeka kokuyor pek çok bölüm. Bu sezon, en iyi sezonu bile olabilir. Mutsuz olduğum bir dönemde çok geldi...

Sezon finalindeki olay ziyadesiyle memnun etti. :Z

Puan verseydim 9 civarı alırdı bu sezon...