FOX'un Yeni Adı ve Logosu Duyuruldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,192
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
NOW (3).png

Geçtiğimiz günlerde adı değişeceği açıklanan FOX'un yeni adı ve logosu duyuruldu.

Yayınladığı diziler ve haber bültenleri ile ekranların lider kanallarından biri olan FOX, çok yakında yeni ismi NOW ile izleyicileri ile buluşacak.

RTÜK'e yaptığı isim ve logo değişikliği isteğinin kabul edilmesinin ardından NOW ismi tanıtım filmi ile izleyicilere duyuruldu.

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
(now) Nav tivi ? Meks (max) mi olsaymış..
------

FOX TV Türkiye ve Satış İddiaları​

FOX TV Türkiye'nin isim değişikliğinin ardından Disney'in kanalı Suudilere satma iddiası gündemde. Bu iddianın doğruluğu, kanalın satışının ardından netlik kazanacak.

Son düzenleme:

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,366
Puanı
860
Keşke FOX olarak kalsaydı da neyse, Daha iyi bir isim bulunabilirdi bence umarım yapımlarda haber bültenlerinde bir değişiklik olmaz.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,258
Puanı
1,060
(now) Nav tivi ? Meks (max) mi olsaymış..
------

FOX TV Türkiye ve Satış İddiaları​

FOX TV Türkiye'nin isim değişikliğinin ardından Disney'in kanalı Suudilere satma iddiası gündemde. Bu iddianın doğruluğu, kanalın satışının ardından netlik kazanacak.
Bunla alakası olduğunu düşünmüyorum ben isim hakkının süresi bittiği için dediler

• Beğendim

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Eski logosu ve görüntüsü ile uyumlu olması için orta harfi "O" olan 3 harfli ingilizce söz aramışlar, belli. Hatta yeni logo bile eskisinin aynısı, tamamen rebrading yapmak istememişler.

Bence yeni ismin okunuşu zor ve kanal ismi için hiç catchy bir seçim değil. Görsel olarak eski havada olsun diye okunuşu bu kadar yavan bir söz seçilmemesi gerekiyordu. Bakalım, zamanla alışılır.

• Harika