FOX TV'den Yeni Dizi: ''Kırık Ayna''

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,879
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

FOX TV'den Yeni Dizi: ''Kırık Ayna''

209599.jpg

Yaptığı işlerle çok konuşulan FOX TV'den yeni dizi geliyor!

Yapımcılığını TMC Film'in üstleneceği, senaryosunu Volkan Gürses'in yazacağı, yönetmenliğini ise son olarak 'Siyah Beyaz Aşk' dizisini çeken Altan Dönmez'in yapacağı ''Kırık Ayna'' dizisi şöhret uğruna büyük bedeller ödediği halde bu yoldan asla dönmeyen, hatta sevdiklerinden bile vazgeçen bir kadının hikâyesini anlatacak.

“Bedeline hazırsan, gökkuşağının renklerinde ışıklarla yıkanırsın” sloganıyla yola çıkacak ''Kırık Ayna'' yakında FOX TV'de!

Kaynak: Medyatava
Orijinal formatta oku

Yol Ayrımı'ndan sonra TMC ile dizi bekliyordum. :A Yönetmen değişsin başlamadan. :A

Kadın hikayesi FOX'ta izlenir güzel konu. :Z

Yol Ayrımı'ndan sonra TMC ile dizi bekliyordum. :A Yönetmen değişsin başlamadan. :A

Slogan güzel ama neden şöhret temalı dizilere yoğunlaştı? Şu cuma günü giren dizi de öyle temalı değil mi? Bi tane daha vardı sanırım? ATV'deki şöhret dizisini alsın:A

sloganı beğenmedim

Tmc'den soğudum biraz ama neyde yapsın bakalım :A

Slogan güzel ama neden şöhret temalı dizilere yoğunlaştı? Şu cuma günü giren dizi de öyle temalı değil mi? Bi tane daha vardı sanırım? ATV'deki şöhret dizisini alsın:A
İsim çok Orjinalmış :F Başrolede Kadir İnanır olsun tam olsun :A :A :A @xemrexxx @Yiğitt