Fox TV'den Şok Yaratan Anlaşma

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
çok beklersin fox cuğum kendi elemanı sosyete gülü ( @denizz19 :A )ece usluyu da iteleyecek diziye nurgülle ece uslunun olduğu dizinin kadın izleyicie 10 reytingi vardır :A
10 mu :eek: Oradan bir sıfır sil bence Star'da 3 reytingi zor alan dizi Fox'ta 10 mu alacak güldürme beni :F

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Vatan Haini hangi günde şimdi? :D @xemrexxx
PAZARTESİ OLUR

10 mu :eek: Oradan bir sıfır sil bence Star'da 3 reytingi zor alan dizi Fox'ta 10 mu alacak güldürme beni :F
FOX DİZİYİ CUMAYA ALMASIN
GÜN DEĞİŞTİRİLEN ZAMANDADA DENGEYİ BOZMUŞTU
PAZARTESİ
arka sokaklar
saat 22 sultandı
nurgül yeşilçayla fox belki diyorum akp kitlesi fox seyretmez beren saat te hdpliydi dizi starda oyüzden çöktü

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Bu dizi için hala devam etmesi falan konuşuluyorsa sırf adının başındaki "Muhteşem Yüzyıl" ifadesi için. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Star TV'den başka bir kanala transfer olacağı konuşulan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi Fox TV ile prensipte anlaştı.

Dizinin kanal değiştirmesinden çok yeni anlaşmadaki maddeler konuşuluyor. Dizilerin ücretlerini bir hayli düşürdüğü, birçok dizinin 2 haftada bir yayınlanabildiği bu dönemde Muhteşem Yüzyıl Kösem, Fox TV ile bölüm başı 1.3 milyon liraya anlaştı.

Uçankuş'un haberine göre dizi 39 bölümlük yayın garantisi de aldı. TEM Stüdyoları yıkıldığı için çekimlere bayram sonrası başlayacak olan TİMS Prodüksiyon şu sıralar genç oyuncu Ece Çeşmioğlu ile Kösem Sultan'ın kızlarından birini oynaması için görüşüyor.
Ekli dosyayı görüntüle 51473

@denizz19 @Çiğdem- @cookies @vadikızı @Harunnn60 @ozgur2113 @Yiğitt @destere @mrt-06 @MayısKralı @-potterhead- @eskici @batuhankaralar @Forumdash @Bully
o hayat benime döner:) 3 reyting alırsa yeterli sündüre sündüre 5 sezon gider dizi? dizide oynaşanlara yarayacaktır bu durum :)