'FOX Haber' Yeni Stüdyosunda!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ekranların en çok izlenen haber bültenleri yeni sezona yeni stüdyosunda başladı!

FOX'un reyting rekorları kıran Fatih Portakal ile FOX Ana Haber ve İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programları bugün yeni sezona başladı. FOX Haber Merkezi yeni sezon için yeni bir stüdyo tasarladı. Yaz boyu süren çalışmaların ardından stüdyo bu sabah Çalar Saat programıyla birlikte görücüye çıktı.

İşte o stüdyo:

1fd.jpg

Stüdyonun hazırlık aşamaları:

• Harika
Reactions: Angelica and Gizmen

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
çok güzel oldu :love1:
izleyemeyenler izlesin:bhr:

Son düzenleme:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Ekranların en çok izlenen haber bültenleri yeni sezona yeni stüdyosunda başladı!

FOX'un reyting rekorları kıran Fatih Portakal ile FOX Ana Haber ve İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programları bugün yeni sezona başladı. FOX Haber Merkezi yeni sezon için yeni bir stüdyo tasarladı. Yaz boyu süren çalışmaların ardından stüdyo bu sabah Çalar Saat programıyla birlikte görücüye çıktı.

İşte o stüdyo:

Ekli dosyayı görüntüle 71561

Stüdyonun hazırlık aşamaları:
Vay bu süper bir haber çok sevindim. Hak ediyorlardı. Harika. Tebrikler. ??????.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,056
Puanı
410
Çok güzel olmuş çok beğendim, kj ve yazı grafikleri de çok güzel olmuş.
İnşallah artık ana haberde de saat koyarlar sol alt müsait. Akşam bunun için de özellikle bakacağım. Haber seyrederken saati görmeyi seviyorum. İyi oluyor

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yeni grafik, yeni stüdyo olmasını isteyenlerden biriydim, ama yeni yapılan stüdyo, yeni hazırlanan alt yazı ve grafikler hoşuma gitmedi. Eskisini mumla arayacağım sanırım,

Alt yazı olmamış, kötü duruyor. Onun solunda yer alan FOX Ana Haber yazısı da kötü ve küçük duruyor. Üst tarafta yer alan Son Dakika yazısı da kötü duruyor. Fatih Portakal'ın deyişiyle tabela da aşırı büyültülmüş ve çirkin duruyor.

@haluk792 @xBUGRAx siz ne diyorsunuz?

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Yeni grafik, yeni stüdyo olmasını isteyenlerden biriydim, ama yeni yapılan stüdyo, yeni hazırlanan alt yazı ve grafikler hoşuma gitmedi. Eskisini mumla arayacağım sanırım,

Alt yazı olmamış, kötü duruyor. Onun solunda yer alan FOX Ana Haber yazısı da kötü ve küçük duruyor. Üst tarafta yer alan Son Dakika yazısı da kötü duruyor. Fatih Portakal'ın deyişiyle tabela da aşırı büyültülmüş ve çirkin duruyor.

Ben beğendim. Yazı stili çok orijinal olmuş özellikle.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Grafikler güzel olmuş, eskiden ana başlığı bile sığdıramıyorlardı. Şimdi alta da çubuk eklemişler ve daha detaylı bilgi olmuş böylece. Fatih Portakal'ın kırmızı rengi, arkası falan güzel olmuş. Lakin İsmail'in mavisini pek beğenemedim gibi. :D @xBUGRAx

• Beğendim
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Grafikler güzel olmuş, eskiden ana başlığı bile sığdıramıyorlardı. Şimdi alta da çubuk eklemişler ve daha detaylı bilgi olmuş böylece. Fatih Portakal'ın kırmızı rengi, arkası falan güzel olmuş. Lakin İsmail'in mavisini pek beğenemedim gibi. :D @xBUGRAx

2 satırı ben de istiyordum uzun zamandır. Sarı, turuncu arası da olabilirdi sabah güneşin doğuşunu temsilen. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060

hayır çok iyi yine hele o 3 lü ekran çok çarpıcı, yani cok iyi. :D
zaamanla alışacak herkes m errak etme :bhr:

• Harika
Reactions: Gizmen