Forumun Tuhaf Reklamları

Siz de bu reklamları görüyor musunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    16

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Forumda çıkan reklamlar tamamen sizinle ilgili. Telefonunuzda yazdığınız mesaj yüzünden bile karşınıza reklam çıkabilir. :)
Google reklamların tek neden olduğunu sanmıyorum, anket sonucuna da bakılırsa aynı anda birçok kişi bu tür reklamları görüyormuş. Ben de görüyordum İncile dair reklamlar, ki Google’dan hiç özel olarak araştırmadım. Zamanında forumda Kilise Müzikleri konusu açmışlığım vardı ama, belki onu görüp de dadanmıştır misyonerler diyeceğim ama onla alakalı olduğunu da sanmıyorum. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Google reklamların tek neden olduğunu sanmıyorum, anket sonucuna da bakılırsa aynı anda birçok kişi bu tür reklamları görüyormuş. Ben de görüyordum İncile dair reklamlar, ki Google’dan hiç özel olarak araştırmadım. Zamanında forumda Kilise Müzikleri konusu açmışlığım vardı ama, belki onu görüp de dadanmıştır misyonerler diyeceğim ama onla alakalı olduğunu da sanmıyorum. :A
Bende çıkan tüm reklamlar arama geçmişimle orantılı gidiyor. :D

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,638
Puanı
560
Google'da onlarla ilgili bir şey aratıyor olabilirsin. :A
Doğru diyorsun Emre google ne aratıyorsan ya da en son hangi konu ile ilgilendi isen o konu hakkında reklamlar çıkıyor örneğin bende de kitap sitelerinin reklamları, kitap reklamları çıkıyor onları takip ettiğim için ;)

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Doğru diyorsun Emre google ne aratıyorsan ya da en son hangi konu ile ilgilendi isen o konu hakkında reklamlar çıkıyor örneğin bende de kitap sitelerinin reklamları, kitap reklamları çıkıyor onları takip ettiğim için ;)
Aynen öyle. Normalde hiç çıkmayan uçuş firmalarının reklamı YouTube'da biletlere baktıktan sonra çıkmaya başladı. :A

• Güldürdün
Reactions: Zeyno

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
İncil aratmıyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Zeyno

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ne zaman foruma girsem karşıma İncil reklamları, Allah gerçekten var mı ? reklamları, Allaha ulaşmak hakkında reklamlar gibi ilginç reklamlar çıkıyor.Fotoğrafını ekleyemiyorum ama şu an bile var İncil satın alma reklamı :A
------

Kimseye çıkmıyor mu reklam :eek:
Böyle bir şey hiç çıkmadı karşıma :eek: Ama bazen tuhaf reklamlar oluyor.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bahsi geçen reklamı bende görüyorum, google araması ile ilgili olduğunu düşünmüyorum, 39 yaşındayım hiç google dan Tanrıya Nasıl Yakın olurum diye aratmadım.
bana gelen ilk reklam şuydu tanrıya nasıl yakın olursun :F
Vallahi çok can sıkan reklamlar var cinsel içerikli videolar reklamı canımı sıkmaya başladı
------

Dünden beri böyle birde :)
Abi bir bana gelmiyor galiba böyle tanrılı reklamlar :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Daha yeni karşıma çıktı . :T:
IMG_20211026_184521.jpg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and EmreCan

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çıkma sebebi sizin aratmanızla alakalı olsa bile durup dururken çıkma sebebi bu tür konudaki reklamlar karşilikli fikir/bilgi alişverişi yapılan her sitede çıkar:X Çünkü hedef kitlesi buna müsaittir.

Bana aynı reklamlar ramazan aylarında çıkıyor genelde. Hatta siteyi bi ara incelemiştim:F İncil'e dair ayetler bile okumuştum:F

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Çıkma sebebi sizin aratmanızla alakalı olsa bile durup dururken çıkma sebebi bu tür konudaki reklamlar karşilikli fikir/bilgi alişverişi yapılan her sitede çıkar:X Çünkü hedef kitlesi buna müsaittir.

Bana aynı reklamlar ramazan aylarında çıkıyor genelde. Hatta siteyi bi ara incelemiştim:F İncil'e dair ayetler bile okumuştum:F
Ne meraklı bunaksın... Ne bulursan tıklıyorsun 🤣🤣🤣🤣🤣