'Forumun En Uzmanı Aranıyor' Geri Dönüyor!

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@Aserat şimdi benim seçtiğimi başkası secmezse ben baskasinin seçtiğini mi seçmek zorunda oluyorum (b)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
Rakibin olcak demissin.

Şimdi ben paramparçayi seçtim diyelim bir başkası secmezse nolcak :)
Sen Paramparça'yı seçtin mesela, rakibin de iddialı olduğu bir alanı seçti ve karşı karşıya geldiniz. Size ayrı ayrı 10 soru sorulacak, en çok doğru cevap veren ise kazanacak. :)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
İstediğimiz her şeyi seçebiliyor muyuz? Mesela savaşlar veya dünya kupaları gibisinden.

@Aserat bende yarışmak isterim lakin zamanı bana önce söylemen lazım malum işlerim var sonradan yarı yolda bırakmışım gibi olmasın. Bu arada hayırlı olsun olsun güzel format :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
İstediğimiz her şeyi seçebiliyor muyuz? Mesela savaşlar veya dünya kupaları gibisinden.

@Aserat bende yarışmak isterim lakin zamanı bana önce söylemen lazım malum işlerim var sonradan yarı yolda bırakmışım gibi olmasın. Bu arada hayırlı olsun olsun güzel format :)
Teşekkür ederim. Evet, her şey olur. Kendine güvendiğin bir alanda sana 10 soru sorulacak. Format yeni değil aslında, @Mr.At 2 sene kadar önce 3 bölümünü yayınlamıştı. :)

Ne zaman uygunsun? Zamanı da ona göre ayarlayayım.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Teşekkür ederim. Evet, her şey olur. Kendine güvendiğin bir alanda sana 10 soru sorulacak. Format yeni değil aslında, @Mr.At 2 sene kadar önce 3 bölümünü yayınlamıştı. :)

Ne zaman uygunsun? Zamanı da ona göre ayarlayayım.
Birazdan eski bölümlere bakıp analiz ederim.

Ben bu ay müsait olamam :( eğer gelecek aya kadar devam ederse bende yarışmak isterim tabi sana da uygunsa.